فهرست
تلفات سنگین رئال مادرید در وایادولید ؛ سه مصدوم روی دست آنچلوتی ماند
تلفات سنگین رئال مادرید در وایادولید ؛ سه مصدوم روی دست آنچلوتی ماند

تلفات سنگین رئال مادرید در وایادولید ؛ سه مصدوم روی دست آنچلوتی ماند

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو ، په په و دی ماریا ؛ اینها سه مصدومی هستند که در پایان بازی ناامید کننده مادرید در مقابل وایادولید روی دست آنچلوتی ماندند.

رئال نه تنها دو امتیاز حساس را از کف داد و قهرمانی لالیگا را هم باد هوا کرد بلکه سه بازیکن مهم و تاثیر گذار خود را هم در خطر مصدومیتی جدی می بیند.

رونالدو در همان دقیقه 8 بازی ، به دلیل مشکلات ماهیچه ای درخواست تعویض کرد و موراتا جای او را در زمین گرفت که البته نتوانست به هیچ عنوان جای خای او را پر کند .

کریستیانو که به تازگی از بند مصدومیتی یک ماه رهایی یافته بود حال باید منتظر اعلام نظر پزشکان بماند. هرچند که به نظر نمی رسد برای بازی فینال لیگ قهرمانان مشکلی داشته باشد.

در تمرین دیروز رئال بود که رونالدو اعلام کرد که به دلیل خستگی در مرحله دوم تمرین شرکت نخواهد کرد. همین مساله ، زنگ خطر را برای طرفداران رئال به صدا در آورد و عملا نیز چنین شد. میگل پاردزا پزشک رئال در پایان بازی عنوان داشت که فکر نمی کند مصدومیت کریس جدی باشد.

اما دیگر مصدوم رئال که به نظر مصدومیتش جدی می آید ؛ دی ماریا است. او در اواخر بازی بدون برخورد با کسی در تلاش برای کنترل یک توپ ، به زمین افتاد و از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد. باید منتظر نظر پزشکان ماند اما احتمالا او دو بازی باقیمانده لالیگا را از دست خواهد داد.

مصدوم آخر هم په په بود که به گفته آنچلوتی ، به نظر ، مصدومیتش جدی و نگران کننده می آید.

بله ؛ رئال مادرید هم قهرمانی لالیگا و هم سه بازیکن ارزشمند خود را در وایادولید از دست داد.

بطور قطع ، روزهای آینده تیم پزشکی رئال مادرید میزان دوری هر کدام از این سه بازیکن را اعلام خواهد کرد و رئال باید خوش شانس باشد که بتواند هر سه این بازیکنان را در فینال لیگ قهرمانان در اختیار داشته باشد .


     
آی اسپورت
2014-05-08 05:37:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر