فهرست
هشیاری سرمربی الهلال؛ بازی تمام نشده!
هشیاری سرمربی الهلال؛ بازی تمام نشده!

هشیاری سرمربی الهلال؛ بازی تمام نشده!

آی اسپورت – رامون دیاز، سرمربی تیم  الهلال عربستان در نشست خبری پیش از دیدار برگشت برابر پرسپولیس ایران شرکت کرد اظهار کرد. او در این نشست درباره اهمیت بازی فردا حرف زد و هشدار داده که به رغم پیروزی 4 بر صفر تیمش در بازی رفت هنوز کار تمام نشده است. دیاز در ابتدا گفت: «از عمانی‌ها بابت استقبال‌شان ممنونم. بازی تمام نشده است. درست است که در بازی رفت چهار گل زده‌ایم ولی در حاشیه امنیت قرار نداریم و باید تلاش کنیم. باید با جدیت کار کنیم. باید برای کسب نتیجه بیشتر تلاش کنیم. در فوتبال احتمال هر چیزی وجود دارد و من دوست ندارم که اتفاقات تلخ برای ما بیفتد. انگیزه زیادی داریم و می‌خواهیم به فینال راه پیدا کنیم.»

دیاز در پاسخ به این سوال که آیا عربستانی‌ها در محرومیت طارمی نقش داشته‌اند و غیبت این بازیکن چقدر به سود الهلال است، گفت: «طارمی یک مهاجم خیلی خوب است ولی ما به این قضیه این طور نگاه نمی‌کنیم. ما خودمان را آماده کردیم و اردوی خوبی در ابوظبی داشتیم. هر چیزی در بازی ممکن است ولی ما بازی رفت را برده‌ایم. پرسپولیس هم خیلی خوب است. ما ۱۰ روز تمرین کرده‌ایم. بازی هنوز تمام نشده و می‌خواهیم عملکرد خوبمان را ادامه دهیم تا کارمان را تکمیل کنیم.»

سرمربی الهلال از پاسخ به این سوال که آیا نگران محرومیت برخی از بازیکنانش از فینال به دلیل دو کارته شدن نیست، گفت: «به هرحال بازی تمام نشده است. در عین این‌که باید محکم بازی کنیم، باید حواسمان هم باشد که کارت نگیریم.»

سرمربی الهلال در واکنش به این سوال که آیا به بازیکنانش یادآوری کرده که الغرافه یک بار الهلال را ۳ بر صفر برد و در بازی برگشت الهلال به بازی لیگ قهرمانان بازگشت گفت: «ما طبعا در سال ۲۰۱۷ هستیم و الان در شرایطی بازی می‌کنیم که بازیکنان از آن ماجرا مطلع هستند. همه بازیکنان ما از لحاظ روانی و فنی آماده هستند. بازیکنان ما نماینده عربستان هستند و از طرفی می‌دانیم در فوتبال هرچیزی ممکن است. ما تیم قوی زمین هستیم و با تجربه بازیکنانمان می‌خواهیم موفق شویم.»

دیاز در واکنش به این سوال که آیا حقیقت دارد که خریبین عمدا در بازی سوریه و استرالیا کارت گرفت که بازی برگشت سوریه و استرالیا را از دست بدهد و زودتر به اردوی الهلال اضافه شود، گفت: «نه چنین چیزی نیست. خریبین نماینده سوریه و تیم ملی کشورش بود. او نماینده یک کشور بود نه یک باشگاه. ما دخالتی در این امر نداشته‌ایم.»

۹۲ ۲  
آی اسپورت
2017-10-16 12:49:00
نظر دهید

۲ نظر
عمر خربین
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
من عمدا کارت گرفتم.تا برای بازی برگشت اماده اماده باشم
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
خوشبحال طرفدارای الهلال چون ربیع خواه ندارند و میتونند بدون دغدغه پیروز بشن ... خوشبحالت رامون دیاز که تو ایران مربیگری نمیکنی تا بهت دستور داده بشه که یکی مثل ربیع خواه باید در هر شرایطی بازی کنه ... یا بهتره بگم خوشبحال الهلالیا که یه مربی حرفه ای دارند که در مقابل پول خارج از قرارداد بخاطر بازی دادن به یه بچه که وصله به آل صعود پول نمیگیره و اخلاق حرفه ای شو زیر سوال نمیبره === نمیدونم نمیخوام به برانکو تهمت بزنم اما اگه تو این بازی هم به ربیع خواه بازی بده در حالی که کلی بازیکن آماده تو ترکیب داره متاسفانه به برانکو و شرفش شک میکنم . متاسفانه طوری میشه که دیگه ارزش یه سر سوزن نباید برا همچین شخصی به خرج بدیم . متاسفانه تمام لحظات خوب با تو بودنو باید فراموش کنم چون پیروزی پرسپولیس با یه آدم منفعت طلب پول پرست چندش آور میشه چون یه دست ناحق دست برانکو رو گرفته و به ناکجا آباد میبره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر