فهرست
محرمی در تیم منتخب؛ دفاع چپ ای‌اف‌سی!
محرمی در تیم منتخب؛ دفاع چپ ای‌اف‌سی!

محرمی در تیم منتخب؛ دفاع چپ ای‌اف‌سی!

آی‌اسپورت مدافع پرسپولیس در جمع ۱۱ بازیکن تیم منتخب هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا فهرست بازیکنان تیم منتخب هفته ششم و پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان قاره کهن را منتشر کرد که در این تیم نام صادق محرمی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس دیده می‌شود. نام محرمی در حالی که در سمت چپ خط دفاعی تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است که او در تیم منتخب هفته گذشته نیز برای همین پست انتخاب شده بود. محرمی در این هفته، به سرخپوشان تهران برای کسب پیروزی یک بر صفر برابر السد قطر و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کمک کرد.

ترکیب تیم منتخب هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا

 

نود

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-04-19 20:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
@
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۴
از متخصصین اسیا کسی نیست؟ خخخ
Ashkanred
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
همه تو آسیا دیدند ولی کیروش ندید.
حسام
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۵۹
وقتی به بازیکنان استقلال نگاه میکنم هیچکدومشون جز وریا غفوری که بدرد ذخیره رامین میخوره لیاقت تیم ملی ندارن عوضش بازیکنان پرسپولیس آقای گل و بهترینهای آسیا میشن و خبری از دعوت کیروش نیست!
علی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۱۱
از مسیولین محترم سایت عاجزانه تقاضا مندیم یا کامنت ها رو ببندند یا از انتشار نظرات حاوی توهین (امثال لنگ و کیسه و یا تحقیرهایی چون خربین و عبدالرحمن و 6 و 4 بازی های کسل کننده ) و اهانت و فحاشی ها جلوگیری کنند.
خسته شدیم از این همه بداخلاقی.
۷
حسین اهواز ی
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۰۶
این که کارشناسان آسیا بازیکنی که در دفاع راست بازی میکند را در تیم منتخب در جناح چپ میگذارد خود نشاندهنده شعور بالای کارشناسان ای اف سی است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر