فهرست
دروغ بزرگ؛ آشتی‌کنان کی‌روش و برانکو!
دروغ بزرگ؛ آشتی‌کنان کی‌روش و برانکو!

دروغ بزرگ؛ آشتی‌کنان کی‌روش و برانکو!

آی اسپورت - صادقانه بگوییم، برای آشتی دادن برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی‌روش خیلی دیر شده است. کار از کار گذشته و مرگ تدریجی رویاها، به واقعیت تبدیل شده. مربیان خارجی شاغل در فوتبال ایران، طفل معصوم نیستند که آنها را با کدخدامنشی ایرانی، آشتی بدهیم. چنین چیزی در فرهنگ آنها وجود ندارد. منتظر خبر آشتی‌کنان نباشید. فاصله اندکی تا آغاز جام ملت‌های آسیا داریم که برانکو و کی‌روش به کمیته اخلاق احضار می‌شوند، مربیان تیم ملی شاکی هستند و باشگاه پرسپولیس در فکر طرح یک شکایت تازه است!

اوضاع از کنترل خارج شده؛ چرا نباید این واقعیت را قبول کنیم؟ برای هر مشکلی حتما راه حلی وجود دارد این مشکل جزو مشکلاتی است که هیچ راه حلی باقی نگذاشته است. ما باید با همین وضعیت به جام ملت‌های آسیا برویم، در واقع یک ریسک دیگر؛ یا نمی‌گیرد و فوتبال ایران عاقبت به خیر می‌شود یا نمی‌گیرد و همه چیز بر باد می‌رود. تا آغاز جام ملت‌های آسیا باید با این انتظار سخت کنار بیاییم و جنگ زرگری هر دو طرف را تحمل کنیم؛ ظاهرا هیچ راه حلی برای ختم غائله وجود ندارد!

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-11-29 15:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
110
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
کیروش غیرقابل کنترل شده و دیوانه وار داره خودش رو به در و دیوار میکوبه. هرکدوم از دستیارانش هم که از دستوراتش تبعیت نکنن به سرنوشت نکونام، کریمی و پیروانی دچار میشن. کیروش فقط دنبال جور کردن بهانه برای نتیجه نگرفتن احتمالی تو جام ملتهاست
....
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
آشتی زمانی هست که برانکو بیاد و بگه غلط کردم.وگرنه دیگه پول مفت دولتی رو باشگاه لنگیها بخاطر ضربه زدن به تیم‌ملی قطع میشه تا دیگه یه مشت آسمون جل هوس نکن پول همین دولت رو بخورن و تو کار تیم ملی کارشکنی نکنن
۵
شبهای دلالی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۶
ابتدا یک تصویر فرضی را برای هواداران پرسپولیس ترسیم می‌کنم: تصور کنید که کیروش از تیم ملی اخراج شده یا استعفا داده یا قرارداد او خاتمه یافته و فدراسیون، سکان هدایت تیم ملی را به برانکو ایوانکویچ سپرده است. از سمت دیگر باشگاه پرسپولیس جهت تصدی سرمربی‌گری پرسپولیس، با کیروش به توافق می‌رسد؛ می‌بینید که جایگاه دشمنان سابق تغییر کرده اما دشمنی‌ها -به قول پیمان یوسفی- کما فی السابق!!!!
اکنون در مقام طرفداری حق را به که خواهید داد؟ آیا فردوسی‌پور به بهانه حمایت از تیم ملی، ستایش‌گر برانکو می‌شود؟ آیا آی اسپورت، سایت خود را به برانکو اجاره می‌دهد؟ آیا علی کریمی و میناوند به عشق پرسپولیس، گرد کیروش جمع می‌شوند؟
پاسخ این سوال‌ها شاید به ما کمک کند تا بفهمیم که آیا تیم‌ها ملاک‌اند یا افراد؟
hasan
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
تنها راه حل اخراج کیروش و دستیارانش هست
حرف حساب
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
مشکل اون دلال موزامیبیکی و نوچه هاش و جیره خوارهاش هستند و با یک پوزه بند مشکل حله میشه! چرا عزیز من راه حل داره مردش وجود نداره!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر