فهرست

بوسنی 117 میلیون یورو می ارزد

آی اسپورت - سومین حریف ایران در جام جهانی تیم گرانی محسوب می شود. سافت سوسیچ سرمربی تیم ملی بوسنی دست روی بازیکنانی گذاشته که روی هم 116.75 میلیون یورو ارزش دارند.

طبیعتا گران ترین بازیکن بوسنی، ادین ژکو مهاجم تیم منچستر سیتی است که گلهای زیادی برای بوسنی و تیم باشگاهی اش به ثمر رسانده. قیمت او 24 میلیون یورو ارزیابی شده است.

بعد از ژکو نوبت به میرالم پژانیچ می رسد. هافبک تیم رم ایتالیا که مشتریان دست به نقد زیادی دارد، 20 میلیون یورو می ارزد و البته پاری سن ژرمن پیشنهادی بیشتر از این مبلغ برای جذب او به رم فرستاده بود.

سومین بازیکن گرانقیمت بوسنی، آسمیر بگویچ دروازه بان این تیم و باشگاه استوک سیتی انگلیس است. دروازه بانی که محبوبیت زیادی بین مردم و رسانه های کشورش دارد. او در کنار وداد ایبیسویچ بازیکن تیم اشتوتگارت آلمان، 10 میلیون یورو ارزش دارند.

در بین بازیکنان سومین حریف ایران می توان بازیکنانی را هم پیدا کرد که قیمتشان کمتر از یک میلیون یورو است. آنل هادزیچ، جاسمین فژیچ و آسمیر آودکیچ - دروازه بانی که سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد - کمتر از یک میلیون یور می ارزند.

هفت بازیکن بوسنی در تیم های آلمانی توپ می زنند و پنج بازیکن بوسنی عضو باشگاههای ترکیه ای هستند. سایر شاگردان سوسیچ در لیگهای مختلف اروپایی توپ می زنند که انگلیس ، ایتالیا و کرواسی این لیگها هستند.

     
آی اسپورت
2014-05-08 13:21:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر