فهرست
لیورپول و دو هدف بوندس لیگایی بزرگ آن ها در نقل و انتقالات
لیورپول و دو هدف بوندس لیگایی بزرگ آن ها در نقل و انتقالات

لیورپول و دو هدف بوندس لیگایی بزرگ آن ها در نقل و انتقالات

آی اسپورت- لیورپول احتمالا تابستان امسال خرید های جذابی خواهد داشت آن ها پس از چندین فصل که از حضور در لیگ قهرمانان جا مانده بودند حال م یتوانند بار دیگر در بالاترین سطح فوتبال اروپا حاضر باشند.
آن ها از هم اکنون لیستی از بازیکنان جوان و مستعد را برای فصل آینده تنظیم کرده اند که در صدر آن ها می توان به دو هدف بزرگ بوندس لیگایی اشاره کرد اولی لئون گروتسکا هافبک 19 ساله ی باشگاه شالکه است که هم اینک مورد توجه آرسنال و تاتنهام نیز قرار گرفته است.
گروتسکا در 14 بازی که برای شالکه در این فصل به میدان رفت در چندین پست به کار گرفته شد او در هر دو سمت بال هجومی در خط هافبک بازی کرد علاوه بر این در چندین دیدار نیز هافبک دفاعی بود و توانست چهار گل و یک پاس منجر به گل نیز بدهد. او یکی از جوانان و استعدادهای آینده دار بوندس لیگا محسوب می شود که حتی احتمال دعوت او برای بازی دوستانه تیم های ملی آلمان و لهستان از سوی یوآخیم لوو وجود دارد.
دیگر گزینه ی لیورپولی ها برای فصل آینده مکس کروزه مهاجم ملی پوش باشگاه مونشن گلادباخ است کروزه مورد توجه باشگاه منچستر یونایتد نیز قرار گرفته در این فصل برای گلادباخی ها 12 بار گلزنی کرد و نه پاس گل نیز داد است این بازیکن 26 ساله در هر دو پست مهاجم اصلی و به صورت مکمل نیز می تواند در خط هجومی ایفای نقش کند که این برای براندان راجرز می تواند مناسب باشد.
     
آی اسپورت
2014-05-08 16:40:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر