فهرست
گزارش روز : موج ناراحتی در اردوی اتلتیکو بخاطر تساوی مادرید در مقابل وایادولید
گزارش روز : موج ناراحتی در اردوی اتلتیکو بخاطر تساوی مادرید در مقابل وایادولید

گزارش روز : موج ناراحتی در اردوی اتلتیکو بخاطر تساوی مادرید در مقابل وایادولید

آِی اسپورت - تساوی شب گذشته رئال مادرید در وایادولید تمام معادلات لالیگا را به هم زد.

در حالیکه کارشناسان همه از روز آخر لالیگا و احتمال شل گرفتن بازی از جانب بارسا در مقابل اتلتیکو به جهت قهرمان نشدن رئال صحبت می کردند ، خود رئال کاری کرد تا در روز آخر بارسلونا شانس بسیار خوبی برای قهرمانی داشته باشد.

خبرنگار AS به محل تمرینات اتلتیکو رفته و در مورد حال و هوای اردوی این تیم یک روز پس از تساوی ناباورانه رئال گزارشی تهیه کرده است. این گزارش را اینجا بخوانید :


39.jpg


« بر خلاف انتظارات ، نتیجه ای در ورزشگاه خوسه سوریا شهر وایادولید رقم خورد که نه تنها هواداران رئال که هواداران اتلتیکو و بارسا را هم شوکه کرد.

اینجا کمپ تمرینی اتلتیکو مادرید است و مساوی شب گذشته رئال مثل یک بمب در این کمپ منفجر شده است.

همه از بازی دیشب صحبت می کنند و البته تعداد کسانی که از این مساوی ناراضی هستند بسیار بیشتر از دسته دسته دیگر است.

این عده معتقدند که رئال با این تساوی کاری کرد که حالا دو تیم سرنوشت قهرمانی لالیگا را در دست داشته باشند. تا دیروز این اتلتیکو بود که می توانست با 4 امتیاز سرنوشت قهرمانی را به نفع خودش تعیین کند اما حالا بارسا هم می تواند با دو پیروزی در فصلی پر از ناکامی و جنجال ، ناباورانه قهرمانی لالیگا را بدست بیاورد »


« تا قبل از این ، اگر مادریدی ها 5 دقیقه تحمل می کردند و از گل راموس به خوبی محافظت به عمل می آوردند ، بارسلونا عملا شانس سوم قهرمانی لقب می گرفت و از آنجایی که بارسا در روز آخر میزبان اتلتی بود ممکن بود به جهت جلوگیری از قهرمان شدن دشمن همیشگیش رئال ، خیلی بازی را جدی نگیرد و این مساله کاملا به نفع اتلتیکو مادرید بود.

اما حالا شرایط کاملا عوض شده و یک بارسای امیدوار و کاملا جدی را در روز آخر خواهیم دید. البته همه اینها در شرایطی است که اتلتی و بارسا بازی روز یکشنبه خود به ترتیب مقابل مالاگا و الچه را با پیروزی پشت سر بگذارند »


« اما دسته دیگر عقیده دیگری دارند و معتقدند با خارج شدن رئال از کورس قهرمانی این احتمال هست که بارسا با شکست یا تساوی محتمل در زمین الچه و پیروزی اتلتی در خانه خودش مقابل مالاگا یک هفته زودتر قهرمان لالیگا شود »


به هر حال آنچه مسلم است باید تا روز یکشنبه و ساعت 21.30 ( به وقت ایران 23.30 ) صبر کنیم و شاید که معجزه ای اتفاق بیفتد و بر خلاف دو نظریه فوق ، مادرید هم دوباره دارای شانس قهرمانی شود.

     
آی اسپورت
2014-05-08 17:15:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر