فهرست
یادداشت روز : چه شرم آور ! آقای آنچلوتی بازی دادن رونالدو به چه قیمتی ؟
یادداشت روز : چه شرم آور ! آقای آنچلوتی بازی دادن رونالدو به چه قیمتی ؟

یادداشت روز : چه شرم آور ! آقای آنچلوتی بازی دادن رونالدو به چه قیمتی ؟

آی اسپورت -  دو تساوی عجیب رئال که البته دومی در مقابل وایادولید عجیب تر هم بود صدای همه منتقدان رسانه های اسپانیایی را در آورده است. منتقد رئالی روزنامه موندو دپورتیوو که البته یک روزنامه حامی بارسلونا است ؛ در یادداشت امروز خود به سختی به آنچلوتی تاخته و می نویسد :


« چه بازی شرم آوری و چه آنچلوتی مسئولیت ناپذیری ! یک شانس دیگر را هم پس زد. دو تساوی پی در پی ؛ که این دومی حاصل اندیشه های پوچ ، زهواردررفته و باطل این مربی ایتالیایی بود.

حتی یک نفر از 20000 هوادار وایادولید هم انتظار این بازی عجیب از مادرید را نداشت.

به اعتقاد من آنچلوتی بیش ازحد ممکن به رونالدو وابسته است . با بازی دادن رونالدویی که می دانست روز گذشته دوباره مصدوم شده است یک بی اعتمادی دوباره را در درون تیمش تزریق کرد.

او کاری کرد که می تواند به قیمت از دست رفتن لیگ قهرمانان برای او تمام شود »

     « وقتی رونالدو در دقیقه 8 بازی زمین را ترک کرد زنگ خطر برای آنچلوتی و هواداران رئال به صدا در آمد. از آن لحظه به بعد آنچلوتی با آتش بازی می کرد.

کریستیانو بخاطر نقش مهمش در تیم ، همیشه می خواهد در زمین حضور داشته باشد و وقتی او تحت هر شرایطی در زمین حاضر می شود مسئول این کار فقط یک نفر است : سرمربی تیم.

رونالدو مدتهاست که با مصدومیت عضلانی مواجه است اما آنچلوتی به طرز عجیبی خود را به ندانستن زده است .

رونالدو یک بازیکن متعصب است که قصد کمک به تیمش را دارد اما با وجود اخطارهای تیم پزشکی رئال هر زمان که او ارده می کند آنچلوتی بی توجه به همه هشدارها او را به زمین مسابقه می فرستد »


« کریس خیلی زود تعویض شد. به نیمکت رفت و تبدیل شد به کمک اول آنچلوتی ! داد می زد ، اعتراض می کرد ، تشویق هم می کرد.

کریس در زمین نبود اما به همراه راموس و په په ، شخصیت های برجسته رئال در بازی مایوس کننده دیشب بودند.

خبر بد اینکه په په هم به صف مصدومان رئال پیوست. ایکر هم که پس از 473 روز بار دیگر به دروازه رئال بازگشته بود ، تنها توانست نظاره گر سوپر گل اوسوریو باشد »

« به جانشین رونالدو نگاه کنید . موراتا چه کار مهمی در زمین انجام داد ؟ دویدن های بیهوده و عدم اعتماد به نفس در زدن ضربات آخر همه نشات گرفته از تصمیم های غلط آنچلوتی در گذشته دارند.

اعتماد بیش از اندازه به رونالدو و بنزما که این دومی مدتهاست در لالیگا گل نزده و البته مصدومیت نا بهنگام خسه ، رئال مادرید را دیشب به یک تیم خنثی مبدل کرده بود.

راموس مثل چند بازی اخیر ستاره تیم بود. او هرچند در تمرین روز قبل از بازی بدلیل تولد فرزندش حضور نداشت اما باز هم گل مهمی زد و آن را به پسرش و به رونالدو تقدیم کرد »

در هر صورت رئال مادرید لالیگا را در وایادولید با بی غیرتی و با بی مسئولیتی برخی بازیکنان و مربی خود جا گذاشت. این مساوی به نفع اتلتیکو و بارسا و البته وایادولید تمام شد که برای مرگ و زندگی خود می جنگید .Manuel

مانوئل سگورا : موندو دپورتیوو

رضا سیف


     
آی اسپورت
2014-05-09 03:23:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر