فهرست
فرصت بزرگ برای مرزبان/ دستیار سابق در اندازه های سرمربی گری هست؟!
فرصت بزرگ برای مرزبان/ دستیار سابق در اندازه های سرمربی گری هست؟!

فرصت بزرگ برای مرزبان/ دستیار سابق در اندازه های سرمربی گری هست؟!

آی اسپورت- او با کرانچار بار دیگر در فوتبال ایران متولد شد. مربی که خیلی خوب می‌دانست چگونه باید یک کاتالیزور و یک حلقه ارتباطی بین کرانچار و بازیکنان سپاهان باشد خیلی زود توانست به نتایجی شیرین در فوتبال ایران دست یابد و زمانی که به صورت مشترک با کرانچار هدایت سپاهان را برعهده داشتند نیم فصلی رویایی را پشت سر گذاشته و قهرمان لیگ برتر شدند.

فصل بعد اما زمانی برای شروع اختلاف نظرهای و درگیریهای مرزبان با رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان بود. مرزبان که عادت داشت با مدیران کارخانه ارتباط مستقیم برقرار کند، دائم رحیمی را از خود گله مند می ساخت و در نهایت شرایطی پیش آمد که مرزبان به یکباره از سپاهان جدا شد.

بی راه نیست اگر بگوییم بعد از جدایی مرزبان کیفیتهای کرانچار و تیمش تا حدود زیادی نزول کرد و این مربی هرگز دیگر نتوانست همچون زمان حضور مرزبان بر شرایط و سپاهان حاکم شود.

مرزبان راهی مشهد شد و دستیاری اکبر میثاقیان را تجربه کرد و در فصلی که پدیده خیلی راحت جواز لیگ برتر را گرفت، توانست شرایطی را داشته باشد که به عنوان سرمربی پدیده معرفی شود. مرزبان که نویدکیا هم از کیفیتهای بالای فنی او صحبت کرده بود فرصت طلایی دارد تا خودش را در پدیده اثبات کند و خیلی برای دستیابی به این اتفاق رویاپردازی می کند.

احسان بعیدی 

     
آی اسپورت
2014-05-08 18:55:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر