فهرست
اعتراف دنیزلی؛ مشکلی نباشد به تراکتور می‌آیم
اعتراف دنیزلی؛ مشکلی نباشد به تراکتور می‌آیم

اعتراف دنیزلی؛ مشکلی نباشد به تراکتور می‌آیم

آی اسپورت- ماجرای حضور مصطفی دنیزلی در تراکتورسازی تبریز جدی شده. چرا که این مربی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی TRT ترکیه در این باره حرف زده است. افندی به این شبکه گفته است: «پیشنهاداتی داشته و دارم. اما می خواهم خودم را با چالش فوتبالی جدیدی روبرو کنم. پیشنهاداتم از کشورهای مختلف فوتبالی دنیا بوده است. مثل تراکتورسازی در ایران. تراکتورسازی تبریز در لیگ قهرمانان آسیا حاضر است و می‌خواهد مسیر موفقیت را در رقابت‌های پیش روی خود طی کند. من زمانی که در لیگ ایران بودم آنها در لیگ پایین‌تر با چالش روبرو بودند اما حالا در لیگ برتر فوتبال ایران هستند و قهرمان جام حذفی کشورشان شده‌اند و نایب قهرمان ایران هستند!»

دنیزلی درباره مذاکراتش گفت: «با مدیران باشگاه که دوستان خوب من هم هستند صحبت‌هایی را کرده‌ام. دوستان نزدیک ترکیه‌ای‌ام هم در جریان این موضوع هستند. من با مدیر باشگاه تراکتور پیش از این در پاس ایران، همکاری داشته‌ام و همدیگر را خوب می‌شناسیم. می‌خواهم خودم را با چالش جدیدی روبرو کنم. دلم تنگ شده است و فکر می‌کنم اگر مشکلی پیش نیاید و بتوانند نظرم را جلب کنند به تراکتورسازی بروم. مشکلی برای ایجاد این همکاری وجود ندارد.»

دنیزلی پیش از این در تیم‌های پاس و پرسپولیس سرمربی بوده است و اگر با تراکتور توافق کند حضور در سومین باشگاه ایرانی را تجربه خواهد کرد.

۲ ۴  
آی اسپورت
2018-01-14 10:15:00
نظر دهید

۴ نظر
دنیزلی جان !
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۵۰
خودتو خراب نکن...
این جماعت نمک نشناس کاری می کنن خاطره خوبی که از ایران داشتی فراموشت بشه
۸ ۱
a
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
یجوری به چیزخوری بیوفتین که نفهمیدین از کجا خوردین!
۳
رامین
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۲
حیف مصطفی پاشا! کاش نیاید و خاطرات حوب ما را خراب نکند!
۳ ۱
هوادار متوهم پرسپولیس
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
میدونم ترس دارید باز چهار تا چهارتا بخورید خاطراتتون خراب شه. آخی عجیجم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر