فهرست
علیرضا حقیقی: امیدوارم کی روش مرا به جام جهانی ببرد/ کیفیت لباس ها عالی است!
علیرضا حقیقی: امیدوارم کی روش مرا به جام جهانی ببرد/ کیفیت لباس ها عالی است!

علیرضا حقیقی: امیدوارم کی روش مرا به جام جهانی ببرد/ کیفیت لباس ها عالی است!

آی اسپورت- علیرضا حقیقی که مدت هاست در پرتغال حضور دارد و خبری از وی نداریم بالاخره وارد اردوی تیم ملی شد و پیش از تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال در خصوص شرایطش در لیگ پرتغال گفت: وضعیت خوبی دارم اما شاید خبرهای لیگ پرتغال به خوبی به گوش اهالی فوتبال نرسد. نیم‌فصل بازی کردم و عملکرد خوبی داشتم و خوشحالم که حالا در جمع ملی‌پوشان هستم.

 وی در خصوص حضورش در اردوی تیم ملی گفت: تمام تلاشم را می‌کنم و همه چیز دست خداست که اینکه در ترکیب مسافران اعزامی قرار بگیرم یا نه. تمام بازیکنان با انگیزه هستند و می‌‌خواهند جزء نفرات اصلی باشند من هم از این موضوع مستثنی نیستم امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که من هم مسافر برزیل شوم.

حقیقی در خصوص امکانات اردوی تیم ملی و اگر در این خصوص از کی‌روش حمایت نکنید، ممکن است از ترکیب خط بخوری، گفت: اولین جلسه‌ای است که با تیم ملی تمرین می‌کنم. خیلی از دوستان در این خصوص صحبت کردند و اگر من صحبت نکنم بهتر است.

وی در پاسخ به این سوال که کیفیت لباس‌های تیم ملی را چطور ارزیابی می‌‌کند، با خنده گفت: خیلی خوب است، عالی است و حرف ندارد.

حقیقی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود به علت نیمکت‌نشینی در یکی از بازی‌های تیمش در لیگ پرتغال قهر کرده است، گفت:‌ در اروپا خبری از این مسائل نیست. در حین گرم کردن از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و با سرمربی توافق کردم که روی نیمکت بنشینم اما از شانس خوب یا بد من دروازه‌بان اول مصدوم شد و من به زمین رفتم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به بازی در لیگ پرتغال ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: قراردادم با این تیم تمام می‌شود و به روبین‌کازان برخواهم گشت.

حقیقی ادامه داد: بعد از مدت‌ها و بعد از بازی با گینه به تیم ملی آمدم. اولین جلسه تمرینی است و امیدوارم تمرینات خوبی داشته باشیم. باید طوری عمل کنیم که در جام جهانی نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

وی در خصوص شناختش از حریفان گفت:‌هر کسی که با فوتبال سر و کار دارد آرژانتین را می‌شناسد، بوسنی هم بازیکنان بین‌المللی دارد و همه از این تیم شناخت دارند. در اردوی پیش رو تمام نکات به بازیکنان گوشزد خواهد شد مهم است که در جام جهانی از نام و حیثیت ایران دفاع کنیم.

     
آی اسپورت
2014-05-08 21:44:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر