فهرست
مسی: شایعه جدایی ام از بارسا کاملا دروغ است
مسی: شایعه جدایی ام از بارسا کاملا دروغ است

مسی: شایعه جدایی ام از بارسا کاملا دروغ است

آی اسپورت- لیونل مسی، ستاره بارسا، تاکید کرد که شرایط خوبی در این باشگاه دارد و شایعات رسانه ها در مورد نارضایتی اش از بودن در نوکمپ را قویا رد کرد.

مسی در این فصل نتوانست بازی های خوبش در فصول گذشته را برای بارسا تکرار کند و با توجه به حاشیه های این فصل باشگاه کاتالانی، شایعاتی در مورد احتمال پیوستن او به منچسترسیتی منتشر شد.

با این وجود، مسی تاکید کرد که همچنان از حضور در بارسا راضی است و از رسانه ها به دلیل شایعاتی که در مورد آینده او ساخته اند، انتقاد کرد.

او به خبرنگاران گفت:" در یک سال گذشته، چیزهای زیادی در رسانه ها مطرح شده است و اساسا همه آنها چیزی جز دروغ نبوده است. من خوبم."

با تساوی رئال مقابل وایادولید، اکنون بارسا بار دیگر از شانس قهرمانی در لالیگا برخوردار است و مسی تاکید کرد که باید روی دو دیدار باقی مانده فصل تمرکز کنند:" ما اکنون، نسبت به چند هفته گذشته، در موقعیت بهتری قرار داریم.

احتمال زیادی وجود دارد که ما قهرمان لیگ شویم. همه چیز به خودمان بستگی دارد. قهرمان شدن درلیگ تنها به خودمان بستگی دارد. ما باید از این موقعیت بیشترین استفاده را ببریم. نمی توانیم اجازه بدهیم این فرصت از دست مان برود."

بارسا در حال حاضر با سه امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکو، در رتبه دوم قرار دارد. دو تیم در هفته پایانی مقابل هم قرار خواهند گرفت و با توجه به برتری بارسا در دیدارهای رودررو، در صورت هم امتیاز شدن، قهرمانی به شاگردان مارتینو خواهد رسید.

     
آی اسپورت
2014-05-09 01:51:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر