فهرست
دنی آلوس : تضمین می کنم که در دو هفته پایانی اشتباه نخواهیم کرد /  اگر انرژی منفی از بارسا خارج نشود همین تابستان به تیمی دیگر می روم
دنی آلوس : تضمین می کنم که در دو هفته پایانی اشتباه نخواهیم کرد / اگر انرژی منفی از بارسا خارج نشود همین تابستان به تیمی دیگر می روم

دنی آلوس : تضمین می کنم که در دو هفته پایانی اشتباه نخواهیم کرد / اگر انرژی منفی از بارسا خارج نشود همین تابستان به تیمی دیگر می روم

آی اسپورت -  ستاره برزیلی تیم بارسلونا که در هفته های اخیر بخاطر حرکت جالبش در مواجهه با یک هوادار نژادپرست ، مورد توجه تمام فوتبالدوستان جهان قرار گرفت در شرایطی که تیمش در اوج ناامیدی برای فتح لالیگا به یکباره به شانس مسلم قهرمانی بدل شده است ؛ در یک مصاحبه مطبوعاتی شرکت کرد و به سوالات پاسخ گفت :

وضعیت شما در بارسا :

سالهاست که در بارسلونا هستم و به جزئی از تاریخ این باشگاه تبدیل شده ام. برایم مهم نیست که برخی از این مساله خوشحال نباشند . مهم نیست ، بگذارید ناراحت باشند.

برای ماندن در این تیم به انرژی مثبت نیاز دارم. من انسانی شاد و خوشحالم و به انرژی مثبت بسیار اهمیت می دهم. با این انرژی زندگی می کنم.

 در این فصل اتفاقات بد زیادی افتاده و انرژی منفی زیادی به تیم تزریق شده است. اگر این انرژی منفی از تیم پاک نشود در تابستان تصمیم دیگری خواهم گرفت.

خریدهای جدید :

نسل طرفداران عوض شده و جوان تر شده اند. آنها باید بدانند که هر سال بازیکنانی در حد و اندازه های ژاوی و اینیستا به تیم نمی آیند.

همین دو بازیکن از سن 25 یا 26 سالگی به تدریج تبدیل به بهترین های دنیا در پست خودشان شدند.

احتمال جانشینی انریکه به جای مارتینو

برای انریکه به عنوان یک بازیکن احترام زیادی قایلم . معتقدم که او در هنگامی که بازی می کرد یک پدیده بود.

به عنوان یک مربی هم در سلتا عملکرد خوبی داشته اما به نظر من باشگاه در این مورد عجله کرده است.

هنوز دو هفته دیگر از لالیگا باقی مانده و باید روی این دو هفته متمرکز باشیم . فصل هنوز تمام نشده است.

پایان لالیگا

اگر نتوانیم لالیگا را ببریم باید بگویم که فصل فاجعه باری را پشت سر گذاشته ایم. فرصت هایی که به ما داده شده همیشه نصیبمان نخواهد شد.

نباید خطا کنیم. من 100 درصد به این تیم ایمان دارم و تضمین می کنم که در این دو هفته اشتباه نخواهیم کرد.

مساله نیمار :

در اینجا گاه اتفاقات عجیبی می افتند. نیمار می توانست به مادرید ملحق شود . اما مطمئنم که اگر او به آنجا می رفت قیمتش 100 میلیون یورو بود اما بارسا با 57 میلیون او را به خدمت گرفت و مردم می گویند پرداخت این مبلغ فاجعه است.

این فاجعه نیست که او با 57 میلیون به بارسا آمده ؛  این فوق العاده است که شما از 100 میلیون بخاطر آمدن به بارسا بگذری.

     
آی اسپورت
2014-05-09 05:52:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر