فهرست
در استقبال از ال‌کلاسیکوی ایران؛ اوج حساسیت
در استقبال از ال‌کلاسیکوی ایران؛ اوج حساسیت

در استقبال از ال‌کلاسیکوی ایران؛ اوج حساسیت

آی اسپورت - پرسپولیس در حالی برابر سپاهان قرار خواهد گرفت که در دو دیدار اخیر خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان به ترتیب برابر ذوب آهن و الاهلی عربستان ناکام بوده و مقابل سپاهان می کوشد که با همت بازیکنان و حمایت همه‌ی جانبه‌ی هواداران خود، ناکامی دو بازی گذشته را جبران کرده، با پیروزی ارزشمند برابر سپاهان، یکی دیگر از رقیبان خود بر سر راه قهرمانی را کنار بزند و در فاصله‌ی سه هفته مانده به پایان رقابت ها، قهرمانی خود را تا حدود زیادی مسجل کند.

پرسپولیس با کسب سه امتیاز این دیدار پنجاه و هشت امتیازی شده و در صورت توقف یا باخت استقلال که نزدیک ترین تعقیب کننده‌ی آن ها می باشد، فاصله را با آن ها به هفت یا هشت امتیاز خواهد رساند و دست نیافتنی تر می شود، هرچند در اختیار نداشتن شجاع خلیل زاده در این دیدار حساس می تواند برای سرخپوشان پایتخت مشکل ساز باشد. پرسپولیس در سه دیدار اخیرش در لیگ هفت امتیاز کسب نموده و در دیدارهای خانگی نیز عملکرد خوبی برابر رقیبان به نمایش گذاشته است.

سپاهان که با هدایت قلعه نویی بار دیگر در این فصل در قامت مدعی قهرمانی ظاهر شد، بی شک برای برد در آزادی پا به میدان می گذارد و تمام توان خود را به کار خواهد بست تا با کسب سه امتیاز حساس این دیدار فینال گونه اختلاف خود را با صدر به تنها دو امتیاز برساند و بیش از پیش به قهرمانی امیدوار گردد، آن ها اکنون با ۵۰ امتیاز سومین تیم جدول رده بندی هستند.

طلایی پوشان اصفهانی هفته‌ی قبل با برد پرگل پنج بر دو برابر سایپا آمادگی و عزم جدی خود در راه قهرمانی را به رخ رقبا کشیدند و نشان دادند که روز جمعه پرسپولیس کار دشواری برابر آن ها دارد، به خصوص آن که شاگردان قلعه نویی برترین عملکرد هجومی لیگ را داشته و بهترین آقای گل لیگ را هم در میان خود دارند، کی روش استنلی با ۱۴ گل.

سپاهان در سه دیدار اخیر چهار امتیاز کسب کرده و در دیدار با پرسپولیس ایران پوریان را به علت محرومیت در اختیار ندارد. این بازی علاوه بر این که جنگ دو مدعی قهرمانی می باشد، نبرد دو مهاجم این تیم، علیپور و کی روش بر سر عنوان آقای گلی و کفش طلای لیگ برتر نیز هست و همین امر می تواند به حساسیت و جذابیت این دیدار شش امتیازی بیافزاید.

 

ایلنا 

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-04-24 10:12:00
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۵۷
به امید له کردن مافیای سرخ در ورزشگاه حکومتی ازادی.
۷ ۱
6
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۴۲
بهتره دهنت رو ببندی وقتی طرفدار معجونی از شله مافیایی و قندل معلوم الحالی
.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۴۱
سپاهان 2 بر 0 لنگ رو می بره.
۴ ۱
...
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
یعنی میگی مهم دکله دیگه؟ هرچی بود کیسه کش ازش میره بالا خخخخ
۸
.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۳۴
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر