فهرست
استانیچ : اگر واقع بین باشیم می توانیم بالاتر از ایران و نیجریه قرار بگیریم
استانیچ : اگر واقع بین باشیم می توانیم بالاتر از ایران و نیجریه قرار بگیریم

استانیچ : اگر واقع بین باشیم می توانیم بالاتر از ایران و نیجریه قرار بگیریم

آی اسپورت - ماریو استانیچ، بازیکن بوسنیایی تیم ملی کرواسی، در مصاحبه ای  در مورد شرایط تیم ملی بوسنی اظهار نظر کرد. استانیچ سابقه ی حضور در تیم های بنفیکا، بروژ، پارما و چلسی را دارد.

وی در مورد انتقادات این روزها از سافت سوسیچ سرمربی تیم بوسنی گفت:"فکر می کنم این ژن در وجود تمام ما وجود دارد. البته این را از روی تجربیاتی که دارم می گویم؛ ما دوست داریم خودمان را تخریب کنیم. فکر می کنم این دوره ای است که تیم بوسنی و هرزگوین باید به خوبی از آن استفاده کند. در شرایطی قرارداریم که باید رو به جلو حرکت کنیم. فرقی ندارد چه کسی توسط سوسیچ به تیم ملی دعوت شده است. حقیقت این است که بوسنی برای اولین بار در یک تورنمنت بزرگ شرکت می کند. این افتخار بزرگی است."

وی در مورد دعوت تین اسون سوسیچ به تیم ملی گفت:"در نهایت مربی است که باید در مورد نتایج پاسخگو باشد. در نتیجه او می تواند هر گزینه ای را برای تیمش و کادر مربی گری اش انتخاب کند."

استانیچ 42 ساله در ادامه در مورد بازی های تیم ملی بوسنی گفت:"فکر می کنم بازی با تیم ملی آرژانتین ساده ترین بازی ما در این گروه باشد. قطعا هر نتیجه ای که بگیریم مثبت خواهد بود. اگر ببازیم کسی ناراحت نمی شود. سوسیچ تجربه ی حضور در بازی های دشوار را دارد."

او در ادامه از شانس تیمش برای حضور در مرحله ی  دوم مسابقات گفت:"اگر بخواهیم واقع بین باشیم می توانیم بالاتر از ایران و نیجریه قرار بگیریم. مسائل فیزیکی و رسانه ها تاثیر زیادی روی تیم ما دارند. جام جهانی جایی است که بازیکنان باید با حداکثر توانشان در آن به میدان بروند. باید به تیممان باور داشته باشیم. بازیکنان هم باید به موفقیت تیم اطمینان داشته باشند."

 

     
آی اسپورت
2014-05-09 14:03:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر