فهرست
طوفان دختران ایران؛ پیروزی ۱۵ گله
طوفان دختران ایران؛ پیروزی ۱۵ گله

طوفان دختران ایران؛ پیروزی ۱۵ گله

آی اسپورت - پس از دو سال تعلیق و انحلال، مجددا فعالیت های تیم ملی فوتسال بانوان زیر ۲۰ ساله های ایران حدود یک ماه قبل با انتصاب نیلوفر اردلان و به منظور پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان از سر گرفته شد؛ اتفاق خوب، برگزاری نخستین دوره رقابت های کافا در رشته فوتسال بود که باعث شد تا پس از برگزاری چند دوره اردوی آماده سازی شاگردان نیلوفر اردلان تهران را به مقصد دوشنبه پایتخت تاجیکستان ترک کنند.

تاجیکستان (میزبان)، افغانستان، قرقیزستان، ازبکستان، ترکمنستان و دختران ملی‌پوش کشورمان تیم های حاضر در نخستین دوره فوتسال کافا هستند؛ شاگردان اردلان عصر امروز و در نخستین دیدار خود، موفق شدند با ۱۵ گل تیم میزبان را در خانه خود در هم بکوبند و شروعی طوفانی در جام کافا داشته باشند.

مارال ترکمان با ری پوکر خود در گلزنی، نقش اول را در شروع قاطعانه تیم ملی کشورمان ایفا کرد و نسرین قمی با هتریک و فهیمه ارزانی، رقیه صومعه و مهدیه محمدزاده هم با دبل خود حریف را تحقیر کردند؛ تاجیکی‌ها یکبار هم به اشتباه خودشان دروازه خود را باز کردند. ملی‌پوشان کشورمان صبح فردا از ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران به مصاف تیم ملی افغانستان خواهند رفت.

۱    
آی اسپورت
2020-01-24 16:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر