فهرست
علیرضا نقی زاده : طلسم المپیک نرفتن را می شکنیم / جوان های ما همه ستاره اند
علیرضا نقی زاده : طلسم المپیک نرفتن را می شکنیم / جوان های ما همه ستاره اند

علیرضا نقی زاده : طلسم المپیک نرفتن را می شکنیم / جوان های ما همه ستاره اند

آی اسپورت – در حالی که میثم نقی زاده خرید پرسروصدای گسترش فولاد در فصل کذشته بود اما علیرضا نقی زاده جوان ، یکی از درخشان ترین بازیکنان این فصل بود . او که جزو دعوت شدگان تیم امید است ، درباره اوضاع امروز می گوید :

اولین در تجربه حضور در لیگ برتر چطور بود؟

فکر می کنم اولین سال حضور برای من و گسترش فولاد سال خوبی بود خودم را توانستم در لیگ برتر نشان دهم و دقایق نسبتا مناسبی در لیگ حضور داشتم آقا رسول به من اعتماد کرد و به من اعتماد به نفس لازم را داد تا بازی های قابل قبولی ارائه دهم بعد از ایشان هم زمانی که آقای مهدی به تیم آمدند زمینه لازم برای بازی کردن را برایم فراهم کردم  و توانستم جواب اعتماد ایشان را هم بدهم.

قبلا در چه تیم هایی بازی کردی؟

قبلا در رده های سنی تراکتور حضور داشتم و در زمان آقای قلعه نویی همراه بزرگسالان تمرین می کردم اما فرصت حضور در ترکیب تیم را نیافتم پس از آن به گسترش آمدم و به همراه تیم به لیگ برتر صعود کردم.

در حال حاضر در اردوی تیم امید هستی؟

بله برای چندمین مرتبه به اردوی تیم ملی امید دعوت شدم واین مرتبه قرار است که اردو زیر نظر آقای وینگادا باشد امیدوارم بتوانیم طلسم المپیک نرفتن را بشکنیم.

به عنوان یکی از معدود بازیکنان تیم ملی امید که دقایق زیادی در لیگ بازی کردی فکر نمی کنی کمبود دقایق بازی بازیکنان این تیم برایش دردسرساز شود؟

بالاخره مربیان تیم های لیگ برتری باید به جوان ها میدان بیشتری بدهند به نظر اگر این اتفاق بیافتد به فوتبال ایران کمک زیادی خواهد کرد در حال حاضر جوانان با استعداد زیادی در تیم ملی امید حضور دارند که می توانند در تیم هایشان ستاره باشند و فقط به دنبال یک فرصت هستند.

     
آی اسپورت
2014-05-09 15:04:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر