فهرست
یادداشت روز: برای از دست ندادن دسیما؛ کارلتو باید به رونالدو استراحت بدهد
یادداشت روز: برای از دست ندادن دسیما؛ کارلتو باید به رونالدو استراحت بدهد

یادداشت روز: برای از دست ندادن دسیما؛ کارلتو باید به رونالدو استراحت بدهد

آی اسپورت - لا لیگا دیگر برای رئال دست نیافتنی به نظر می رسد. آن ها این فرصت را داشتند تا با پیروزی مقابل والنسیا و وایادولید امید های خود برای قهرمانی را بسیار پر رنگ تر از گذشته کنند اما دو تساوی پیاپی اکنون کار آن ها را تقریبا یکسره کرده است. پیروزی اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون برابر مالاگا کافی خواهد بود تا رئال شانسش برای قهرمانی را از لحاظ ریاضی نیز از دست بدهد.

با این حال هنوز فینال لیگ قهرمانان در لیسبون باقی مانده است که می تواند تلخی شکست در لا لیگا را به فراموشی بسپارد. نباید فراموش کرد که مادرید کوپا دل ری را نیز با غلبه بر بارسلونا به دست آورده است

.آنچلوتی اکنون باید بر روی استراحت دادن به رونالدو متمرکز شود. با توجه به اینکه اتلتیکو مادرید هنوز هم شانس نخست قهرمانی محسوب می شود، بدون شک آن ها با تمام قوا دو هفته ی پایانی لالیگا را سپری خواهند کرد اما رئال می تواند با استراحت دادن به بازیکنان کلیدی و مهم تر از همه رونالدو، از نیروی بیشتری برای بازی در لیسبون برخوردار باشد.

باشگاه رئال تایید کرد که مشکل رونالدو جدی نیست اما اگر آنچلوتی بار دیگر ریسک کند هیچ تضمینی وجود ندارد که همچنان شانس با او یار باشد.کارلتو پس از پایان بازی دیشب تاکید کرد:" در روزهای آتی وضعیت روشن تر می شود اما بعید می دانم که مشکل کریستیانو جدی باشد. او احساس ناراحتی می کرد و من بلافاصله تصمیم گرفتم او را در همان لحظه تعویض کنم

."آنچلوتی دیگر به هیچ وجه نباید پیرامون رونالدو دست به اشتباه برنداستراحت دادن به رونالدو می تواند در فینال لیسبون به نفع رئال مادرید باشد. در نبود ژابی آلونسو، آنچلوتی به بیل و رونالدو بیش از گذشته نیاز دارد تا فشار را بر خط دفاعی اتلتیکو بیشتر کند. مرد ایتالیایی نباید فراموش کند که اگر تیمش مصاف تاریخی مقابل اتلتیکو مادرید را واگذار کند، چندان نمی توان به او در این فصل نمره ی قبولی داد.


ترجمه: شهاب شهابی

     
آی اسپورت
2014-05-09 16:41:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر