فهرست
تونی دوباره جواب تراکتورسازی را داد/ دیگر وقتم را برای شما هدر نمی دهم/ نمی خواهید مرا بفهمید
تونی دوباره جواب تراکتورسازی را داد/ دیگر وقتم را برای شما هدر نمی دهم/ نمی خواهید مرا بفهمید

تونی دوباره جواب تراکتورسازی را داد/ دیگر وقتم را برای شما هدر نمی دهم/ نمی خواهید مرا بفهمید

آی اسپورت- از قدیم الایام نامه نگاری معمولا در راستای انتقال محبت و ابراز علاقه مورد استفاده قرار می گرفته است اما گویا مدیران تراکتورسازی و تونی اولیویرا در موارد دیگری از نامه استفاده می کنند. پس از اینکه باشگاه تراکتورسازی روز چهارشنبه در نامه ای خطاب به تونی اولیویرا پاسخ های سنگینی به مربی پرتغالی داد، او امروز دوباره پاسخ نامه تراکتوری ها را داده است.
پاسخ سرمربی سابق تراکتورسازی از ۲ بخش تشکیل شده است. وی در بخش اول و با خطاب قراردادن هواداران این تیم نوشته است:
هواداران تراکتور مردم بزرگی هستند که شایسته بهترین ها می باشند. من نیز همیشه سعی کردم تا برای رسیدن آن ها به بهترین ها و آنچه خواسته شان است کمک کرده باشم. رابطه ای که من با هواداران دارم برگرفته از یک عشق بزرگ است و این رابطه بین من ، هواداران و خداوند توسط هیچ فردی قابل گسستن نیست.
همانطور که شما نیز از وضعیت موجود و پیام های قبلی خبر دارید من این نامه را برای پاسخ به مدیرعامل و برای روشن شدن افکار عمومی و آگاهی کسانی که می خواهند از حقایق مطلع شوند می نویسم.
در ادامه تونی اولیویرا خطاب به جشمید نظمی نوشته است:
در ابتدا باید خدمت مدیرکل تراکتورسازی عرض کنم که من نمی توانم نوشتن در صفحه شخصی ام را متوقف کنم و نوشتن پیام ها برای اجتناب از برداشت های شخصی است و این به دلیل احترامی است که به باشگاه و هواداران آن قائلم. دلیل علنی کردن این نامه نگاری ها نیز به دلیل همان احترام است و اینکه من چیزی برای پنهان کردن چیزی از باشگاه و یا هواداران ندارم. نداشته ام و نخواهم داشت.
در ثانی این یک واقعیت غیر قابل انکار است که باشگاه مبالغی پول از یک سال پیش به من بدهکار است. با این وجود دیدید که من یک قرارداد جدید برای نیم فصل دوم بدون در نظر گرفتن آن بدهی، درست در زمانی که باشگاه به من احتیاج داشت امضا کردم و نتایج آن نیز برای همگان مشخص است. اما رفتاری که باشگاه در مقابل این کار من از خود نشان داد چه بود؟ ندادن بدهی با اشاره به اینکه این بدهی مربوط به یکی دیگر ( مدیرعامل اسبق – مترجم – ) است.
اما من از شما خواستم که برای گفتگو در مورد فصل آینده در ابتدا بدهی من را که حق من است پرداخت کنید و شما کلمه ای در این مورد پاسخ ندادید. تنها پاسخ شما در نامه آخرتان وجود داشت که نوشته بودید : «کل طلب شما را در یک پروسه زمانی مشخص پرداخت خواهیم کرد.» این برای یک بدهی که بیشتر از یک سال از زمان آن گذشته است به چه معنی می تواند باشد؟ در نهایت این موارد برای من به نوعی تلف کردن زمان و این صحبت ها با کسانی که نمی خواهند ما را بفهمند و مسئولیت قراردادهایشان را بر عهده نمی گیرند، هدر دادن زمان است.
گفتنی است حضور تونی اولیویرا به طور کامل در تراکتورسازی منتفی شده است و این باشگاه تمایل دارد تا یک مربی خارجی دیگر را برای فصل آینده به خدمت بگیرد.

     
آی اسپورت
2014-05-09 15:58:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر