فهرست
گزارش روز : آخرین وضعیت مصدومان بارسلونا ؛ همه می خواهند به بازی با اتلتیکو برسند
گزارش روز : آخرین وضعیت مصدومان بارسلونا ؛ همه می خواهند به بازی با اتلتیکو برسند

گزارش روز : آخرین وضعیت مصدومان بارسلونا ؛ همه می خواهند به بازی با اتلتیکو برسند

آی اسپورت - بارسلونا این روزها در تب و تاب قهرمانی لالیگا به سر می برد. تنها دو برد ، این تیم را به این مقصود خواهد رساند. در حال حاضر همه در مورد وضعیت مصدومان این تیم سوال می کنند. شاید تا هفته پیش برای کسی آنقدرها مهم نبود که پیکه و نیمار و آلبا به بازی با اتلتیکو می رسند یا خیر. اما با شانس معجزه واری که نصیب بارسلونا شده همه منتظر شنیدن اخباری از وضعیت این مصدومین نشسته اند. پیکه :

بدون شک پیکه برای بازی مقابل اتلتیکو در ترکیب ثابت بارسا قرار خواهد داشت .

1 آپریل ، در بازی رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکو بود که پیکه در برخوردی با دیگو کاستا از ناحیه پهلوی راست دچار ضرب خوردگی شد و از زمین بازی خارج شد.

پزشکان مدت دوری او از میادین را 4 هفته اعلام کرده بودند که البته تا این لحظه به 5 هفته تبدیل شده است. تیم پزشکی بارسلونا در اظهار نظری ، پیشرفت بهبودی پیکه را مثبت ارزیابی کرده و اعلام کرده اند که او به بازی با اتلتیکو خواهد رسید.

در تمام بازیهای اخیر ، مارتینو در غیاب پیکه از زوج ماسکرانو و بارترا استفاده کرده است. زوجی که نتوانستند عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

حالا هواداران بارسلونا می توانند در بازی بسیار تعیین کننده تیمشان در مقابل اتلتیکو بار دیگر پیکه را در ترکیب بارسلونا ببینند.


آلبا :

یوردی آلبا در بازی فینال کوپا دل ری مقابل رئال مادرید از ناحیه همسترینگ پای راست دچار مصدومیت شد.

آزمایشات نشان دادند که او باید 4 هفته را دور از میادین سپری کند. این مدت زمان هفته دیگر کامل خواهد شد.

آلبا هفته آینده تحت معاینات نهایی پزشکی قرار خواهد گرفت و در صورت بهبودی کامل ، او هم می تواند در مقابل اتلتیکو به میدان برود.


نیمار

نیمار دیگر بازیکن مصدوم این روزهای باسلونا است.او هم در بازی فینال کوپا دل ری مقابل مادرید از ناحیه زانوی چپ مصدوم شد.

او بازی را تمام کرد اما پس از آن بود که متوجه درد در زانوی چپ خود شد. نیمار مهره بسیار مهمی برای بارسا و بخصوص تیم ملی برزیل محسوب می شود .

با وجود اینکه باشگاه بارسلونا تاکید دارد که تیم پزشکی ، او را برای بازی مقابل اتلتیکو آماده کنند ؛ فدراسیون فوتبال برزیل به شدت خواهان آن است که نیمار برای جلوگیری از هرگونه خطر و  پیشرفت مصدومیتش ، در بازی های بارسلونا تا انتهای فصل به میدان نرود.

روزنامه ARA چاپ ریو دیروز نوشته بود که جمعه هفته آینده آخرین آزمایشات روی پای مصدوم او انجام خواهد گرفت تا مشخص شود که او چه میزان برای حضور در بازی ها از آمادگی برخوردار است .

مارتینو که روزهای اخر خود در بارسا را می گذراند ؛ به شدت علاقه دارد که نیمار به بازی با اتلتیکو برسد و کمک کند تا او حداقل با فتح یک جام از باشگاه کاتالانی برود.

منبع : AS

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-05-09 15:54:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر