فهرست

داستان هاشم و برازوکا؛وصالی که میسر نمی شود؟

آی اسپورت – از همان لحظه قرعه کشی جام جهانی  هاشم بیک زاده تبدیل شد به مهمترین بازیکن تیم ملی چرا که  از او به عنوان نفر مسقیم لیونل مسی یا مامور مهار او  در دیدار تاریخی با آرژانتین  نام برده می شد. نام بیک زاده مدام در شبکه های اجتماعی و پیامک های دوستانه می چرخید و طبیعی بود که به روزنامه ها و رسانه های رسمی هم راه یابد و واکنش خود او و مربیانش در استقلال را هم به همراه داشته باشد.

آن روزها البته شاید کمتر کسی فکر می کرد که مهرداد پولادی گزینه اول و آخر کی روش برای  بازی در دفاع چپ است و  حتی اگر او 10 ماه از سال را با مصدومیت سپری کرده باشد و فقط در 5-4 بازی آخر لیگ به میدان برود  این پولادی است که احتمالا روبروی مسی بازی خواهد کرد نه بیک زاده.

با این حال هاشم فعلا با شماره 19 جزو اردوی تیم ملی است و  قرار است در اردوی اتریش هم حاضر باشد .با این حال در گمانه زنی های مربوط به خط خوردن نام 5 بازیکن دیگر از لیست تیم ملی  می توان نام او را هم قرار داد چرا که در حال حاضر سه مدافع چپ تخصصی در لیست کی روش حضور دارند  و از آنجایی که کی روش نسبت به مهرداد پولادی اطمینان خاطر دارد  از بین احسان حاج صفی  و هاشم بیک زاده یک نفر احتمالا زیر قلم قرمز رویای سفر به برزیل را از دست خواهد داد.

در این بین حاج صفی با بازی های ملی فراوان شرایطی غیر قابل مقایسه با هاشم دارد اما در روزهای سخت و آن سه بازی سرنوشت ساز در مرحله مقدماتی این بیک زاده بود که گزینه اول کی روش در جناح چپ لقب گرفت.

به هر حال باید دید وصال هاشم با برازوکا ،توپ جام جهانی در سرزمین فوتبال میسر خواهد شد  یا  شرایط برای هماورد مسی  به گونه دیگری پیش خواهد رفت.
     
آی اسپورت
2014-05-09 17:12:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر