فهرست
انتخاب 4 تن از اعضای هیات مدیره استقلال
انتخاب 4 تن از اعضای هیات مدیره استقلال

انتخاب 4 تن از اعضای هیات مدیره استقلال

آی اسپورت – برخلاف پرسپولیس که تقریبا 2 هقته است، از بلاتکلیفی مدیریتی رها شده، باشگاه استقلال همچنان منتظر تصمیم وزارت ورزش است تا بلکه تکلیفش مشخص شود و فعالیتهایش را به طور جدی از سر بگیرد. در همین اساس شنیده شد که 4 عضو هیات مدیره انتخاب شده اند و در یکی دو روز آتی، هیات مدیره باشگاه استقلال به طور کامل معرفی شده و کارش را رسما شروع خواهد کرد.

به گزارش ایسنا انتخاب اعضای هیات مدیره آبی‌پوشان پایتخت به مرحله نهایی رسیده است.

از جمع پیشکسوتان باشگاه استقلال، حضور منصور پورحیدری قطعی شده است و از بین اصغر حاجیلو و مسعود معینی، یکی به عضویت هیات مدیره درخواهد آمد.

بهرام افشارزاده، دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک و مشاور کنونی وزیر در امور بین‌الملل که سابقه و تجربه زیادی در ورزش دارد، یکی دیگر از اعضای هیات مدیره استقلال است.

وزارت ورزش قصد دارد طبق الگویی که در پرسپولیس اجرا کرد، یکی از شهرداران مناطق تهران را به عضویت هیات مدیره استقلال در آورد. با توجه واقع شدن ورزشگاه مرغوبکار در منطقه 19 تهران، به نظر می‌رسد شهردار منطقه 19 به عضویت هیات مدیره در آید. رضا نثاری، شهردار منطقه 19 است.

افجم نیز یکی دیگر از اعضای هیات مدیره استقلال است. او یکی از سرمایه‌گذاران در باشگاه استقلال خواهد بود.

هیات مدیره استقلال از 9 نفر تشکیل خواهد شد و پنج عضو دیگر پس از قطعی شدن حامی مالی استقلال انتخاب خواهند شد.

به احتمال فراوان، تا اواسط هفته آینده ترکیب هیات مدیره باشگاه استقلال معرفی خواهد شد.

همچنین گفته می شود؛ بهرام افشارزاده گزینه اصلی مدیرعاملی استقلال است اما او هنوز این سمت را نپذیرفته است و مذاکرات وزارت ورزش با افشارزاده همچنان ادامه دارد.

     
آی اسپورت
2014-05-09 15:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر