فهرست
طاهری: ژاپن در حد ما نیست/ بازیکنان مجبورند از خسوس اطاعت کنند/ این کاپیتانی به من نچسبید
طاهری: ژاپن در حد ما نیست/ بازیکنان مجبورند از خسوس اطاعت کنند/ این کاپیتانی به من نچسبید

طاهری: ژاپن در حد ما نیست/ بازیکنان مجبورند از خسوس اطاعت کنند/ این کاپیتانی به من نچسبید

آی اسپورت- تیم ملی فوتسال کشورمان با اقتدار به فینال رقابت های قهرمانی آسیا راه یافته است. ملی پوشان ایران در مرحله فینال فردا دیدار پایانی را مقابل ژاپن برگزار می کنند، ژاپنی که به نظر نمی رسد بتواند حریف شاگردان خسوس کاندلاس شود. محمد طاهری که در نبود محمد کشاورز و مصطفی نظری به عنوان کاپیتان تیم ایران برگزیده شده است، بسیار امیدوار به کسب عنوان قهرمانی است. او در این خصوص به آی اسپورت می گوید: «خوشبختانه نتایج بسیار خوبی کسب کرده ایم. همه بازیکنان بهترین عملکرد را داشته اند و واقعا باید از همه ممنون باشیم.»

او درباره اینکه گفته می شود سطح مسابقات پایین است عنوان می کند: «چنین چیزی درست نیست. همه تیم ها با بهترین بازیکنانشان به مسابقات آمده اند و برای کسب موفقیت می جنگند. اینکه بگوییم برخی تیم ها ضعیف شده اند درست نیست. به نظر من خیلی خوب بودیم که تا اینجا بالا آمدیم.»

طاهری درباره اولین تجربه کاپیتانی اش تاکید می کند: «این کاپیتانی واقعا به من نچسبید. دوست داشتم کشاورز و نظری هم همراه تیم بودند اما به هر ترتیب آنها نیستند.»

گفته می شود بازیکنان تیم ملی رابطه خوبی با خسوس کاندلاس ندارند. بازیکن تیم ملی در این باره توضیح می دهد: «مشکل خاصی در تیم‌ملی وجود ندارد، البته اگر هم بازیکنان از تصمیمات سرمربی راضی نیستند، مجبورند که تصمیمات او را اجرا کنند زیرا صحبت کردن در این خصوص تیم را وارد حاشیه می‌کند. باید همدلی بیشتری در فوتسال به وجود ‌آید تا بیشتر از قبل موفق باشیم.»

طاهری در پایان می افزاید: «سطح فوتسال ایران فراتر از آسیا است و واقعیت این است تایلند و ژاپن در حد ما نیستند. با این حال باید بهترین عملکرد را در فینال داشته باشیم تا بتوانیم مزد زحمات خود را بگیریم و به جام برسیم.»

     
آی اسپورت
2014-05-09 17:15:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر