فهرست
کومان: شاید پیانیچ فردا چند دقیقه بازی کند
کومان: شاید پیانیچ فردا چند دقیقه بازی کند

کومان: شاید پیانیچ فردا چند دقیقه بازی کند

آی اسپورت – بارسلونا فردا شب در چهارچوب جام خوان گامپر که هر ساله به شکل تک بازی در نوکمپ برگزار می‌شود به مصاف الچه خواهد رفت و سرمربی جدید این تیم یعنی رونالد کومان برای اولین بار در نوکمپ روی نیمکت بلوگرانا می‌نشیند. کومان بعد از دو پیروزی در دیدارهای دوستانه با بارسلونا حالا امیدوار است که بردهای خود را با این تیم ادامه دهد.

رونالد کومان پیش از دیدار برابر الچه گفت: " حضور در نوکمپ برای آخرین بازی قبل از شروع لالیگا برای من یک چالش ویژه است. این یک بازی است که باید منتظر آن باشیم. با یک مسابقه خوب و با کیفیت روبرو هستیم چرا که در مقابل تیمی لالیگایی بازی می کنیم. این بازی در سطح فیزیکی و فوتبالی یک آزمون خوب برای ما خواهد بود. سه هفته است که در اینجا حضور داریم و فکر می‌کنم که بازیکنان پیشرفت کرده‌اند. مقابل خیرونا عملکرد خوبی ارائه دادیم و امیدواریم در خوان گامپر نیز آن را تکرار کنیم."

سرمربی هلندی همچنین تایید کرد که خرید جدید بارسلونا یعنی میرالم پیانیچ برای اولین بار در لیست این تیم حضور خواهد یافت. کومان در این باره گفت: " او در لیست ما حضور خواهد داشت اما حضورش از ابتدا صد درصدی نیست. با این حال ممکن است فردا چند دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کند."

کومان درباره عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه نیز گفت: " من معتقدم که فوتبال باید در حضور هواداران انجام شود. واقعا حیف است اما اتفاقاتی رخ داده که باید آنها را قبول کنیم."

     
آی اسپورت
2020-09-19 00:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر