فهرست
جزئیات رد آخربن پیشنهاد بارسلونا برای نیمار
جزئیات رد آخربن پیشنهاد بارسلونا برای نیمار

جزئیات رد آخربن پیشنهاد بارسلونا برای نیمار

آی اسپورت - شبکه تلویزیونی «ESPN» خبر داد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد 190 میلیون یورویی بارسلونا برای به خدمت گرفتن نیمار را رد کرده است. این شبکه تلویزیونی به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد مدیران باشگاه بارسلونا پیشنهاد جذب ستاره برزیلی PSG با قرارداد قرضی یک ساله به ارزش 40 میلیون یورو با بند خرید 150 میلیون یورویی را ارائه کرده‌اند که از سوی پاریسی‌ها رد شده است.

منبع دیگر نزدیگ به مذاکرات دو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا نیز به «ESPN» خبر داده این پیشنهاد مجموعاً به 170 میلیون یورو می‌رسد، این در حالی است که بر این ادعا بارسلونا با قراردادی قرضی دو ساله با قابلیت خرید پس از هر فصل، قصد بازگرداندن نیمار 27 ساله را به نوکمپ دارد.

هر دو منبع اما خبر داده‌اند که پیشنهاد بارسلونا برای به خدمت گرفتن نیمار روز دوشنبه از جانب پاری‌سن‌ژرمن رد شده است. لئوناردو، مدیر ورزشی PSG امیدوار است مذاکرات را به سمتی پیش ببرد که حداقل 200 میلیون یورو از انتقال نیمار عاید این باشگاه فرانسوی شود. 

نیمار که بین سال‌های 2013 تا 2017 برای بارسلونا بازی می‌کرد و با لیونل مسی و لوئیس سوارس یکی از خطرناک‌ترین مثلث‌های هجومی تاریخ فوتبال را شکل داده بودند، پس از دو سال حضور در پاری‌سن‌ژرمن قصد بازگشت به نوکمپ را دارد.

۳    
آی اسپورت
2019-08-21 13:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر