فهرست
فلسفه برانکو/ محرمی جلوتر از رامین
فلسفه برانکو/ محرمی جلوتر از رامین

فلسفه برانکو/ محرمی جلوتر از رامین

آی‌اسپورت- برانکو بارها در حرف و عمل نشان داده که به فلسفه‌اش اعتقاد کافی دارد و به ترکیب تیم برنده، تا جایی که امکان دارد دست نخواهد زد. نکته‌ای که باعث می‌شود فردا به احتمال بسیار زیاد، صادق محرمی را در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس ببینیم. بازیکن جوانی که در بازی با فولاد همه را شگفت‌زده کرد و در اولین بازی فیکس برای پرسپولیس، با حضور موثر در حملات و بازی قابل‌قبول در دفاع، نمره قبولی را از برانکو گرفت. اعتماد به نفس بالا و بازی با ذهنی باز، باعث شد تا محرمی بین ستاره‌های پرسپولیس گم نشود و با تلاش فراوان جایی ثابت برای خودش دست و پا کند.

حالا این رامین رضاییان است که باید برای رسیدن به ترکیب اصلی با محرمی رقابت کند. از ابتدای فصل رابطه رامین و برانکو چندان خوب نبوده و درخشش ماهینی در مقطعی از فصل در سمت راست، و حالا درخشش صادق محرمی، دست برانکو را برای نیمکت یا سکونشینی رضاییان باز گذاشته است. اگر روند مثبت محرمی ادامه‌دار باشد، حتی بعد از بازگشت ربیع‌خواه هم برانکو این ریسک را نخواهد کرد که دوباره از ماهینی و ربیع‌خواه در راست و چپ استفاده کند. این مسئله را سرمربی قرمزها بارها نشان داده و همین، انگیزه‌ای شده برای مدافع 21 ساله، تا خودش را به ترکیب اصلی قرمزها و شخص برانکو تحمیل کند.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2017-01-22 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا٦٤
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
چه بي ربط.اگه به اين چيزا باشه رامين هر بار رفته تو زمين گل زده يا پاس گل داده.دلال با رامين لج كرده و داره عقده خالي مي كنه
۵ ۱
مهدی
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۴
دلال؟؟؟
رامین اگه جایگاه ثابت میخواست نباید با اون وضعیت تیمو ول میکرد میرفت ترکیه! برانکو اینقدر باهاش راه اومده که حتی احمد که میتونست وینگر هم بازی کنه رو نیمکت نشوند تا رامین بیاد وینگر بازی کنه. اگه میخواست لج کنه احمد تو اون چندتا بازی که وینگرها مصدوم بودن جای رامین بازی میکرد.
۶
امید
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
فلسفه برانکو: برد، برد، برد و دیگر هیچ. حالا هرکی میخواد بازی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر