فهرست
یادداشت ویژه : در ستایش کهکشانی های دوم ، تیمی متکی تر به ستاره های کارگر
یادداشت ویژه : در ستایش کهکشانی های دوم ، تیمی متکی تر به ستاره های کارگر

یادداشت ویژه : در ستایش کهکشانی های دوم ، تیمی متکی تر به ستاره های کارگر

آی اسپورت - زیمنس نماد زوال کهکشانی های اولین است. پروژه ای که از چپ به راست این عکس آغاز شد و البته بکهام که توی کادر جا نشد. 

سال قبل تر مادریدی ها ، برای صدمین سال تاسیس شان بدون اسپانسر بودند و آدیداس شمایلی از لباس پنج قهرمانی پیاپی را طراحی کرده بود. لورکوزن را خیلی سخت در فینال با سوپر گل بی تکرار زیدان بردند.


زیمنس با رونالدو آمد و انتظار تکرار قهرمانی چمپیونز لیگ به خاطر مصدومیت ماکلله تا اندازه لالیگا لاغر شد و سال بعد با دو اشتباه ادامه پیدا کرد. رفتن ماکلله و دلبوسکه و آمدن کیروش و بکهام.

پس از سال ها سپیدهای مادرید جامی نبردند. به نیمه نهایی اروپا نرسیدند و سال بعد مجبور شدند در مرحله ی مقدماتی چمپیونز لیگ شرکت کنند. کارگر خوب دیگری پیدا نکردند و معماری که بیلد آپ بلد باشد.

کاماچو، الگرا ؛ لوکزامبورگو، گراوسن از این دست ترکیب های ناموفق بودند. پرز خودش رفت.

و مادرید فقط با پیرمرد عبوس توانست بازگردد. کاپلو سر در مادرید جای کهکشانی ها نوشت؛ کارگران مشغول کارند. امرسون، دیارا و گاگو بارسای قهرمان اروپای ریکارد را بی جام گذاشتند.پرز آن روز از تلویزیون نگاه کردن درس خوبی گرفت. 

او که مهندس عمران است یادش آمد سازه های بی نظیر معماری را هم کارگرها می سازند.


او می داند در سیستم مدیر محور اسپانیا بیلدآپ را خودش باید به دست بگیرد. آنقدر چشم ترسیده از دوران اول که برای بازیکنی مثل ایارامندی چهل میلیون هزینه کند.

دوره ی دوم کهکشانی ها می تواند اوج اش را با قهرمانی اروپا تجربه کند. با ویترین کهکشانی روی پای کارگران.


هادی رجب

     
آی اسپورت
2014-05-09 23:03:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر