فهرست
لبخندی که زود از لب نيمار محو شد
لبخندی که زود از لب نيمار محو شد

لبخندی که زود از لب نيمار محو شد

آی اسپورت- روزهای خوب گران‌ترین بازیکن جهان در پاریس کم‌کم تبدیل به روزهای سخت می‌شود. پاری‌سن‌ژرمن روز یک‌شنبه موفق شد نانت را با حداقل برتری از پیش‌رو بردارد و نیمار ستاره برزیلی پی‌اس‌جی به خاطر مشكلی كه در ناحیه دنده داشت، نتوانست تیمش را در این بازی همراهی كند اما قبل از برگزاری این بازی، او پیغامی برای منتقدانش داشت.

البته مخاطب پیغام نیمار، مستقیماً ‌فرد خاصی نبود ولی مشخص است كه این پیغام واكنشی است به انتقادات اخیری كه در فرانسه نسبت به اوضاع او در تیم پاری‌سن‌ژرمن مطرح می‌شود. اخیراً روزنامه اكیپ در گزارشی نوشته بود كه بعد از آنكه پاستوره و كاوانی دیرتر از زمان تعیین شده توسط سرمربی تیم، از تعطیلات زمستانی به اردوی تیم ملحق شدند، در رختكن پی‌اس‌جی، دودستگی بزرگی میان بازیكنان برزیلی و آرژانتینی باشگاه به وجود آمده است. در ادامه این گزارش به سفر نیمار به برزیل به خاطر مشكلات شخصی‌‌اش، اندكی قبل از تعطیلات سال نوی میلادی اشاره شده و یادآوری شده كه در طول این مدت، نیمار در چند مهمانی در برزیل دیده شده و این اتفاق، چیزی است كه بازیكنانی مثل پاستوره، كاوانی یا دی‌ماریا آنها را فراموش نكرده‌اند و حسابی آنها را دلخور كرده است.

همین انتقادات باعث شد تا نیمار در صفحه اینستاگرامش پیغامی را منتشر كرده و نسبت به این گزارش‌ها واكنش نشان دهد. او در این رابطه نوشته: «افرادی هستند كه از تو خوششان می‌‌آید و افراد دیگری هم هستند كه از تو متنفر می‌شوند‌‌؛ حتی اگر بهترین انسان دنیا باشی. این تقصیر تو نیست كه كسی تو را خسته‌كننده می‌داند. افراد می‌توانند هرطور كه دوست دارند فكر كنند. این هرگز شخصیت اصلی تو را تغییر نمی‌دهد. من فقط برای نیایش كردن، سرم را پایین می‌گیرم.»

علاوه بر سفر جنجالی نیمار به برزیل و دودستگی حاكم بر رختكن پاری‌سن‌ژرمن، رسانه‌های فرانسوی بعد از بازی پی‌اس‌جی در جام‌حذفی مقابل آیمن از نیمار به خاطر واكنش‌هایش پس از گلزنی انتقاد كرده بودند. نیمار پس از باز كردن دروازه حریف در آن بازی، كفشش را روی سرش قرار داد و گویا این نوع شادی، شرط‌بندی او با یكی از دوستانش بوده كه از نظر خبرنگاران فرانسوی تحریك‌كننده به نظر می‌رسیده.

چه كسی دیوانه‌تر است؟

نیمار از دست رسانه‌های زرد فرانسه نیز حسابی شاكی است. در روزهای اخیر برخی رسانه‌های زرد فرانسوی در گزارش‌هایشان به این نكته اشاره كرده‌اند كه نادینه، مادر نیمار و خواهرش رافائلا، موافق آشتی كردن او با برونا ماركزین، نامزد برزیلی‌‌اش (كه از زمان حضور نیمار در باشگاه سانتوس با او ارتباط دارد و تا حالا 2 بار آنها از هم جدا شده بودند و اخیراً دوباره آشتی كردند) نبوده‌اند. نیمار مستقیماً در اینستاگرام دراین رابطه واكنش نشان داده و نوشته: «نمی‌دانم چه كسی دیوانه‌تر است. كسی كه این داستان را ساخته، یا افرادی كه باورش كرده‌اند؟ یا من كه اینجا آمده‌ام و این را می‌نویسم؟»

در روزهای اخیرصحبت‌های و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد آینده این بازیكن برزیلی نیز مطرح شده است. آنچه مسلم است این است كه نیمار این روزها شاد و سرخوش به نظر نمی‌رسد و همین باعث شده تا برخی‌ها از احتمال جدایی او از پی‌اس‌جی در پایان این فصل صحبت كنند. برنامه ال لارگرو، روز شنبه یادآوری كرده بود كه مسئولان رئال‌مادرید قصد دارند در بازار تابستانی با پیشنهاد كردن كریس به پی‌اس‌جی، نیمار را به برنابئو ببرند.

خبرورزشی/غزال زیاری

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-01-17 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۲۹
نیمار یه مهره سوخته س... حاشیه هاش کمر هر تیمیو میشکنه.. بهترین نیمار ها رو ما مصرف کردیم و حالا با رفتنش یک تیم شدیم.. تیمی که همه اعضاش ساعت 11 شب خواب هستن و به فکر تمرین فردا... همه متاهل و خانواده دارن.. نه به فکر رولت و پوکر و یاوت سواری تو سن تروپه و عکس با سرتاپای دلقک گونه سوپریم در کنار همیلتون و کایری اروینگ ....
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر