فهرست

کاجودا گزینه سرمربیگری تراکتورسازی/ دوست دارم در ایران کار کنم / کی روش مربی بزرگی است

آی اسپورت - مسئولان باشگاه تراکتورسازی به دنبال یک مربی پرتغالی برای هدایت تیمشان می گردند.

بعد از آنکه تبریزی ها با تونی اولیویرا به دلیل مسائل مالی به توافق نرسیدند، مدیران تراکتور مذاکره با مربیان مختلفی را شروع کرده اند که یکی از گزینه های اصلی آنها مانوئل کاجودا است. مربی پرتغالی که از سال 1984 وارد دنیای مربیگری شده و در تیمهای مختلفی مربیگری کرده است.

کاجودا در گفتگو با یک سایت آلمانی زبان مربوط به فوتبال ایران، درباره علاقه اش به مربیگری در فوتبال ایران گفته:" فوتبال هیچ مرزی ندارد. ایجنت های ایرانی از سال قبل دنبال من بوده اند و سال قبل به دعوت یکی از باشگاههای ایرانی به این کشور رفتم تا از نزدیک ایران را ببینم. ایران آن چیزی نیست که در رسانه ها نشان می دهند. من با نیلسون کوریا - دروازه بان پرسپولیس - صحبت کردم - و او حرفهای مرا تائید کرد. همانطور که می دانید در کشورهای مختلفی کار کرده ام و حالا این فرصت را دارم که در یک باشگاه ایرانی مشغول به کار شوم"

بخش دیگر صحبتهای کاجودا درباره کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی است:" اول باید بگویم که مردم کشور من از کی روش به خاطر انقلابی که در فوتبال پرتغال به وجود آورد، تشکر می کنند. او در سازماندهی و مدیریت، بی نظیر است و کلید موفقیت را می داند. او مربی بزرگی است و فکر می کنم مردم ایران به خوبی این موضوع را می دانند. مربی ای که بعد از افریقای جنوبی و پرتغال، حالا ایران را به جام جهانی رسانده است"


     
آی اسپورت
2014-05-10 08:08:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر