فهرست

گزارش روز: بازیکنان ایرانی حق تعویض لباس در جام جهانی را ندارند/ اتفاقی تاسف بار برای کشوری با ذخایر نفتی قابل توجه

آی اسپورت - صحبتهای دو روز قبل رئیس فدراسیون فوتبال درباره البسه تیم ملی و اینکه بازیکنان باید به خوبی از لباس هایشان نگهداری کنند، تبدیل به سوژه اصلی رسانه های اروپایی شده است.

سایت t-online آلمان با اشاره به صحبتهای علی کفاشیان، نوشته: فدراسیون فوتبال ایران به بازیکنانش اجازه نداده که بعد از هر بازی جام جهانی لباسهایشان را با بازیکنان حریف معاوضه کنند.  اتفای که برای کشوری که از ذخایر نفتی قابل توجهی بهره می برد، اصلا جالب نیست.

مشکلات مالی فدراسیون فوتبال ایران باعث شده که آنها نتوانند  البسه کافی برای بازیکنان تیم ملی فراهم کنند و رئیس فدراسیون فوتبال این کشور گفته که بازیکنان باید با همان چند دست لباسی که در اختیارشان قرار می گیرد، کنار بیایند.

مدتهاست که در ایران صحبتهای زیادی درباره امکانات تیم ملی می شود. اگر چه فدراسیون فوتبال این کشور با یک کمپانی تولید البسه آلمانی قرارداد بسته اما بازیکنان و کادرفنی ایران از کیفیت لباسها به شدت انتقاد کرده اند و گفته اند سایز لباسها بعد از یکبار شستن، کوچک می شود. موضوعی که علی کفاشیان برای آن راه حل داشته و به بازیکنان توصیه کرده که پیراهنهایشان را با آب گرم نشورند.

نکته دیگری که سایت آلمانی به آن اشاره کرده، این است که بازیکنان ایرانی که در لیگ برتر بازی می کنند، حق بازی با توپ جام جهانی را نداشته و باید از توپی استفاده کنند که اسپانسر لیگ در اختیار آنها قرار داده است.

     
آی اسپورت
2014-05-10 08:42:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر