فهرست
پیش بازی هرتابرلین- بوروسیا دورتموند: دستگرمی در المپیک اشتادیون
پیش بازی هرتابرلین- بوروسیا دورتموند: دستگرمی در المپیک اشتادیون

پیش بازی هرتابرلین- بوروسیا دورتموند: دستگرمی در المپیک اشتادیون

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند آخرین دیدار خود در بوندس لیگا را مقابل هرتابرلین برگزار خواهد کرد و همه ی حواس‌ها به مارکو رویس، ستاره ی این تیم است.

این هافبک آلمانی، پس از شکست 2-1 مقابل هرتا در دور رفت لیگ، بسیار خوب کار کرد و 16 گل برای دورتموند به ثمر رساند.

رویس که امسال، به عنوان بهترین بازیکن دورتموند انتخاب شد، از زمان پیوستنش به این تیم در سال 2012، نتوانست جام‌های زیادی کسب کند.

اگر رویس از دورتموند به تیم دیگری منتقل شود، مطمئنا ضربه ی بزرگی به تیم کلوپ وارد خواهد شد. او ماریو گوتزه و شینجی کاگاوا را از دست داده و حالا رفتن رویس می‌تواند کار تیم او را تمام کند.

روبرت لواندوفسکی نیز در پایان فصل به بایرن خواهد پیوست و حالا پیش از این انتقال، در فکر آقای گل شدن در دورتموند است.

لواندوفسکی و مانژوکیچ، هر دو 18 گل به ثمر رسانده اند و بازی پایانی، می‌تواند تاثیر زیادی در تعیین  آقای گل داشته باشد.

حضور گروسکروتز در ترکیب دورتموند هنوز مشخص نیست. این بازیکن هفته پیش اولین گلش برای دورتموند را به ثمر رساند، به دلیل پرتاب اشیا به سمت هوادارن کلن، بازداشت شد.

پلیس گزارش داده که یکی از هواداران این تیم به دلیل جراحت بدنی، از گروسکروتز شکایت کرده و این بازیکن اعلام کرده که قصد داشته اشیاء را  به بیرون پرتاب کند و اتفاقی به آن هوادار برخورد کرده است.

دورتموند آخرین بازیش پیش از فینال جام حذفی مقابل بایرن را تجربه می‌کند و هرتا نیز امیدوار است یک فصل بسیار ضعیف زودتر به پایان برسد.

آنها هفته ی گذشته مقابل وردربرمن شکست خوردند و پیش از آن هم برابر برانشوایگ تن به شکست دادند. در واقع هرتا از 11 بازی اخیرش تنها در یک بازی پیروز از میدان خارج شده است.

مهاجم کلمبیایی هرتا، آدریان راموس، تنها 2 گل با لواندوفسکی و مانژوکیچ فاصله دارد و انگیزه‌های زیادی برای بازی امروز خواهد داشت.

راموس، در پایان فصل به جای لواندوفسکی به سیگنال آیدونا پارک خواهد پیوست.

     
آی اسپورت
2014-05-10 09:35:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر