فهرست
کارشناسی داوری: تکرار پنالتی برای پرسپولیس
کارشناسی داوری: تکرار پنالتی برای پرسپولیس

کارشناسی داوری: تکرار پنالتی برای پرسپولیس

آی‌اسپورت- داوری نسبتا موفق محمد حسین زاهدی فرد در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان، توجه سعید مظفری زاده را جلب کرده است. مظفری زاده به جز در یک صحنه، عملکرد داور بازی را تحسین می‌کند. صحنه ضربه پنالتی منشا. صحبت‌های او را می‌خوانید:

*تیم داوری بازی پرسپولیس واستقلال خوزستان بسیار دونده و با اعتماد به نفس ظاهر شده و داور دیدار با تلاش زیاد خود و کمک‌هایش یک قضاوت موفق داشت.
*در دقیقه 34 رضا کرملا چعب، بازیکن استقلال خوزستان در تله آفساید پرسپولیسی‌ها قرار گرفت و با گذر از آن توپ را گل کرد که البته تشخیص داور در مورد درست اعلام کردن گل درست بود.

 

*در دقیقه 38 اما جای گیری درست داور باعث ثبت تصمیم کاملا درست او شد، در این صحنه موسی کولیبالی در حالی که توپ را در اختیار نداشت برای سلب موقعیت تیم فوتبال پرسپولیس مهاجم این تیم را با خطا متوقف کرد که اعلام پنالتی و اخراج او کاملا درست بود.


*در اجرای ضربه پنالتی، کمک داور دوم میتوانست حرکت دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان قبل از زدن ضربه توسط  پنالتی‌زن پرسپولیس را تکرار اعلام کند که تصور میکنم رفتار این دروازه‌بان مهمترین خطای تیم داوری در این بازی بوده است.

 

۱۱ ۹  
آی اسپورت
2017-10-13 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
گیر بازار
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۰
به به چقدر با هم جوره.داور پنالتی میگیره و کارشناس هم تایید میکنه.تو نود هم کاملا توجیه میکنن.تبریک به برانکو تبریک به..... چه بردی.ولی حیف که این کارا جلو الهلال جواب نمیده و باید ارزو بدل بمونن وحسرت جام باشگاهها هزار ساله بشه
مجتبی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶
مرد نا حسابی حالا اگه بازی مساوی بود یا یک هیچ بود باز یچیزی بعدم پنالتی گل که شما اینقدر سوختی پرسپولیس کاملا برتر و با اقتدار پیروز شد و اگه اون پنالتی رو داور نمی گرفت گلهای بیشتری می زد
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۴۷
سجده شکر روزبه چشمی بعد از زدن گل سوم :)))
۵
محمد
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۰۶
همه چیمون به هم میاد. همیشه موفقیت هر چیزی رو که دوست نداریم ربط میدیم به تقلب و ...
گیر بازار جان منطقی باش....
۳
فرد
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۹
قبل از اعلام پنالتی که پرسپولیس 3_1 جلو بود. پنالتی هم که درست بود.دیگه چه مرگتونه خداوکیلی ؟ اینقدر حقیرید ؟
۶
علی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۱
فدراسیون میخواد پرسپولیس رو قهرمان کنه.
(دوباره به غار خود برمی‌گردد)
۵
محسن
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۵
این کارشناس محترم را اگر ازش سوال کنی در بازی دیروز راپیدوین اتریش و پرسپولیس در لیگ برتر ایران،پنالتی به درستی اعلام شد یا نه،جواب مشخص است:کاملا به درستی اعلام پنالتی کرد و باید دکتر تیم حریف هم یک کارت قرمز دریافت میکرد! سعید مظفر انگار یه مورد گرو پیش اینها دارد که تاریخ پایان هم ندارد!!!
رضا
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۲
تو واقعا كارشناسی؟ متاسفم كه امسال تو تو این فوتبال نظر میدن.اولا كه هیچ كس ندید پای كولیبالی برخورد كرده یا نه دوما همیشه خودتون میگید شدت ضربه مهمه اگرم خورده باشه در حد یه لمس كردنه سوما شما فقط بازیكن پرسپولیس و ببین وقتی می خوره زمین هیچ سرعتی نداره اما با چه شتابی خودشو میزنه زمین. هفته پیش عبدالله كرمی اخراج شد ندیدم نظری داده باشی. شما باید بی طرف باشی اون سمت یه تیم مظلومه شهرستانی هست متاسفم برات.
فرهاد
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
خنده دار ترین پنالتی تاریخ ایران و از ان خنده دار تر اخراج بهترین مدافع حریف پرسپولیس بعد از احساس خطر دوباره از تاکتیم کارت به کارت قدیمی خودش استفاده نمود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر