فهرست
پیش بازی بایرن مونیخ - اشتوتگارت؛ پایان فصل باشکوه
پیش بازی بایرن مونیخ - اشتوتگارت؛ پایان فصل باشکوه

پیش بازی بایرن مونیخ - اشتوتگارت؛ پایان فصل باشکوه

آی اسپورت- بایرن مونیخ به اشتوتگارتی ها در هفته ی آخر بوندس لیگا خوش آمد خواهد گفت مونیخی ها در پایان این دیدار 24 امین عنوان بوندس لیگایی خود را جشن خواهند گرفت.
بایرن پس از شکست سنگین در مقابل رئال مادرید توانست هامبورگ را با نتیجه ی 4 بر 1 شکست دهد و حالا به مصاف شاگردان هوب استیونس در تیم اشتوتگارت خواهد رفت بایرن با برتری مقابل هامبورگ شرایط را برای اشتوتگارت در جدول رده بندی امن کرد و آن ها با خیالی آسوده به آخرین دیدار خود گام می گذارند.
با این وجود اشتوتگارتی ها در مصاف با میزبان خود بسیار خوش رفتار هستند به طوری که بایرن هر ده دیدار گذشته مقابل آن ها را با برتری پشت سر گذاشته است و از این بابت هیچ جای نگرانی ندارد.
هر چند که بایرن آن حس خوب همیشگی را در آلیانس ندارد رئال مادرید نشان داد که آن ها در خانه شکننده هستند و با 4 گل دست مونیخی ها را برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در اروپا کوتاه کرد.
سبک مورد استفاده در بایرن اکنون منتقدان بسیاری را به خود می بیند با این حال گواردیولا خود را متعهد به تیکی تاکا می داند او با این فلسفه در نیوکمپ موفقیت ها و جام های بسیاری بدست آورد کاپیتان فیلیپ لام نیز به حمایت از مربی پرداخته و خواهان ادامه ی فلسفه ی او در بایرن است.
او در گفتگویی با بیلد اظهار داشت:" ما در طول دو سوم از فصل نشان دادیم که با این سبک می توانیم بازی های موثری ارائه دهیم در حمله بسیار خطرناک بودیم بله مانند بارسا مالکیت زیاد توپ را در اختیار داریم."
" و با این سبک ما می خواهیم بازی ها را ادامه دهیم با مالکیت توپ ما تیم های بزرگی مانند، منچستر سیتی، آرسنال، چلسی و منچستر یونایتد را شکست دادیم."
بایرن در این بازی ژروم بوآتنگ را به دلیل دریافت کارت قرمز مقابل هامبورگ در اختیار نخواهد داشت و ماریو مانژوکیچ نیز خود را برای گلزنی و تصاحب عنوان آقای گلی فصل آماده می کند.
مهاجم کروات بایرن مونیخ 18 گل در این فصل به ثمر رسانده و همراه روبرت لواندوفسکی به صورت مشترک در صدر جدول گلزنان جای دارند این دو هفته ی آینده در فینال جام حذفی نیز روبروی هم قرار خواهند گرفت.
     
آی اسپورت
2014-05-10 09:54:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر