فهرست
سه کروات گزینه‌های سرمربیگری در تراکتور سازی
سه کروات گزینه‌های سرمربیگری در تراکتور سازی

سه کروات گزینه‌های سرمربیگری در تراکتور سازی

سه مربی اهل کرواسی از گزینه‌های مدنظر تراکتورسازان برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه است و مسئولان این تیم قصد دارند سرمربی تیم خود را به زودی انتخاب کنند.

به گزارش ایسنا در حالی که برخی از تیم‌ها با مربیان مورد نظرشان به توافق رسیده‌اند، تراکتورسازی تا امروز سرمربی تیمش را انتخاب نکرده‌اند.

با این حال مدیرعامل تراکتورسازی برای جلوگیری از اتلاف وقت، ماموریت مذاکره با بازیکنان سال گذشته تیمش را به حسن آذرنیا، سرپرست تراکتورسازی سپرده است تا زمان نقل و انتقالات را از دست ندهند.

تراکتورسازان که ادامه همکاری با تونی اولیویرا، سرمربی فصل گذشته را میسر نمی‌دانند، به احتمال بسیار زیاد از بین‌ سه گزینه سرمربی جدید تیم‌شان را انتخاب خواهند کرد.

اسامی گزینه‌های مختلفنی از جمله لوکا بوناچیچ، دراگان اسکوچیچ و برانکو ایوانکویچ برای سرمربیگری تراکتورسازی مطرح است و باشگاه در حال بررسی این گزینه‌ها است.

دراگان اسکوچیچ کروات که یکی از گزینه‌های اصلی تراکتورسازان است، سال گذشته هدایت تیم ملوان بندر انزلی را بر عهده داشت و توانست با این تیم در پایان فصل به مقام هفتم برسد. در کارنامه این مربی مربیگری در تیم‌های النصر عربستان، العربی کویت و رجیکا کرواسی دیده می‌شود.

لوکا بوناچیچ کروات نیز که سال گذشته هدایت مس کرمان را بر عهده داشت، توانست با این تیم کرمانی به فینال جام حذفی برسد و در فینال مغلوب تراکتور سازی شد. او اکنون از گزینه‌های دیگر فینالیست جام حذفی است. در کارنامه این مربی می توان به مربیگری در تیم‌های ذوب آهن اصفهان، زاگرب کرواسی، سپاهان اصفهان، گسترش فولاد تبریز و النصر دوبی اشاره کرد.

برانکو ایوانکویچ کروات نیز که سابقه هدایت تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه دارد و در جام جهانی 2006 روی نیمکت تیم ملی نشست، از دیگر گزینه‌های تراکتورسازان است.

     
آی اسپورت
2014-05-10 09:54:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر