فهرست
پراندلی: حاضر نیستم هیچ کدام از بازیکنانم را با یک بازیکن انگلیسی عوض کنم
پراندلی: حاضر نیستم هیچ کدام از بازیکنانم را با یک بازیکن انگلیسی عوض کنم

پراندلی: حاضر نیستم هیچ کدام از بازیکنانم را با یک بازیکن انگلیسی عوض کنم

آی اسپورت- چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا،عملکرد روی‌ هاجسون در تیم ملی انگلیس و تاثیری که در پیشرفت این تیم در دو سال اخیر داشته را مورد ستایش قرار داد اما تاکید کرد تمجید از یکی از حریفان تیمشدر مرحله گروهی جام جهانی به معنای بی اعتمادی به شاگردانش نیست.
ایتالیا در مرحله گروهی جام جهانی با تیم های انگلیس، اروگوئه و کاستاریکا همگروه است و پراندلی سه شیرها را حریفی قدرتمند توصیف کرد.


او به خبرنگاران گفت:" هاجسون بازیکنان بسیار جالبی را کشف کرده است، به خصوص وقتی آنها را از نظر فیزیکی بررسی می‌کنید. بازیکنان انگلیس بسیار فنی و مقاوم هستند. به نظرم انگلیس تیم بسیار قدرتمندی است".

پراندلی در پاسخ به این سؤال که اگر می‌توانست کدام بازیکن تیم ملی انگلیس را به خدمت می‌گرفت، گفت:" انگلیس بازیکنان جوان جذابی دارد. تا یک سال پیش هیچکس فکر نمی‌کرد که این بازیکنان بتوانند در لیگ برتر تاثیرگذار ظاهر شوند. با این حال من حاضر نیستم هیچ یک از بازیکنان تیم خود را با بازیکنان تیم ملی انگلیس عوض کنم. ما هم تیم بسیار خوبی در اختیار داریم."


شایعات زیادی در مورد جدایی پراندلی از تیم ایتالیا بعد از رقابت های جام جهانی به گوش می رسد اما او تنها برای کار در خارج از ایتالیا اظهار تمایل کرد:"  مربیگری در خارج از کشور برای هر کسی جذاب است. هر زمان که با یکی از همکارانم که در خارج از کشورشان مربیگری می‌کنند حرف می‌زنم، لبخندی را روی صورت‌شان می‌بینم که خودم مدتی است آن را فراموش کرده‌ام.

آنها همیشه می‌گویند مربیگری در خارج این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که زندگی خصوصی آسان‌تری داشته باشد و در عین حال کارتان را هم بهتر انجام دهید. در ایتالیا اما شاید بیش از حد فشار کاری بالاست. رویای من هم این است که یک روز مربیگری در خارج از ایتالیا را تجربه کنم. لیگ برتر انگلیس لیگ جذاب و رقابتی است. افراد زیادی این لیگ را دنبال می‌کنند و پر از احساس است."

     
آی اسپورت
2014-05-10 12:34:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر