فهرست
ماتا: مشکل این فصل منچستریونایتد از دست دادن اعتماد به نفس بود
ماتا: مشکل این فصل منچستریونایتد از دست دادن اعتماد به نفس بود

ماتا: مشکل این فصل منچستریونایتد از دست دادن اعتماد به نفس بود

آی اسپورت- خوان ماتا، ستاره اسپانیایی منچستریونایتد، معتقد است دلیل اصلی ناکامی این فصل شیاطین سرخ، کاهش اعتماد به نفس بازیکنان این تیم بوده است.

یونایتدها این فصل زیر نظر دیوید مویس نتایج ضعیفی کسب کردند؛ اتفاقی که در نهایت به اخراج این مربی انجامید. ماتا که در ژانویه از چلسی به منچستریونایتد پیوست هم نتوانست مانع از رقم خوردن نتایج ضعیف این تیم شود.

اکنون این ستاره اسپانیایی تاکید کرد نداشتن اعتماد به نفس که بعد از جدایی فرگوسن ایجاد شد، مهمترین دلیل افت این تیم بوده است.

او به خبرنگاران گفت:" وقتی یک نفر 30 سال در یک باشگاه است، جدا می شود، شرایط خیلی پیچیده خواهد شد. این تغییر دراماتیکی بود. اوضاع خوب پیش نرفت.

به یاد دارم وقتی با چلسی به الدترافورد می رفتیم، این احساس وجود داشت که پیروزی در آنجا غیرممکن است. 13 ماه قبل وقتی منچستریونایتد 3-0 عقب می افتاد، می توانست 4-3 پیروز شود اما اکنون این اتفاق تقریبا غیرممکن شده است.

شاید به دلیل از دست دادن اعتماد به نفس است.شاید باشگاه خود را در شرایطی می بیند که برای سال ها بود در آن قرار نداشت و واکنش نشان دادن دشوار شده است.

در اینجا انتظارات هم خیلی زیاد است. اگر یک سال قهرمان نشوید، باید سال بعد قهرمان شوید. همه ما مسئول هستیم، نه فقط سرمربی.

ما باید فصل آینده نشان بدهیم که باشگاه هویت اش را از دست نداده است. باید بار دیگر نشان بدهیم که می توانیم در کورس رقابت باشیم."

     
آی اسپورت
2014-05-10 12:52:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر