فهرست
آنچلوتی : کریستیانو فردا بازی نمی کند / در بازی مقابل بایرن انرژی زیادی از دست دادیم
آنچلوتی : کریستیانو فردا بازی نمی کند / در بازی مقابل بایرن انرژی زیادی از دست دادیم

آنچلوتی : کریستیانو فردا بازی نمی کند / در بازی مقابل بایرن انرژی زیادی از دست دادیم

آی اسپورت - رئال مادرید فردا در جدالی که البته می توانست حساس تر از این هم باشد به مصاف سلتا خواهد رفت. مادرید شانس بسیار کمی برای قهرمانی دارد اما فردا بخاطر همین شانس اندک خود هم در مقابل تیم لوئس انریکه با تمام قدرت به میدان خواهد رفت. کارلتو در نشست خبری قبل از بازی عنوان داشت :


بازی کردن کریستیانو

بدون کریس هم بازی های زیادی را پیروز شده ایم . حضور کریس برای ما حیاتی است اما قبلا هم گفته ام که در مورد او ریسک نمی کنیم. در شرایط فعلی در آمادگی 100 درصد به سر نمی برد و برای پیروز شدن در بازی فردا نمی توانیم روی او حساب کنیم.

تصمیم جمعی :

بله همه باهم به این نتیجه رسیدیم که رونالدو فردا بازی نکند

آربلوا و خدیرا :

این دو بازیکن به بازی فردا می رسند. فردا تصمیم می گیرم که چه وقت از آنها استفاده کنم. یا در ابتدای بازی یا اینکه در دقایقی از بازی که حساسیت و تنش کاهش یافته است. اما مطمئنا هر دو بازی خواهند کرد. خدیرا شرایط نرمالی دارد ؛ آربلوا هم یک حرفه ای به تمام معناست .هر دو برای بازی کردن انگیزه زیادی دارند شاید هنوز بازیکن 90 دقیقه ای نباشند اما از لحاظ ذهنی و فیزیکی در شرایط بازی قرار دارند 

نقش مودریچ :

همیشه در تیم احساس راحتی می کند. بازی کردن در کنار ژابی به او کمک زیادی کرده است. این دو زوج خوبی را ساخته اند. مودریچ یک بازیکن مسئولیت پذیر است و عملکرد او در این فصل بسیار خوب بوده.


روحیه تیمی :

بازیکنان بخاطر دو بازی گذشته ناراحت هستند و باید که به دو ناکامی قبلی واکنش نشان دهیم. امتیازهای حساسی را از دست دادیم و در بازی فردا باید برای جبران به زمین برویم.فردا ممکن است لالیگا برای ما به پایان برسد و یا ممکن است با یک سورپرایز جدید مواجه شویم.برای هر دوی این اتفاقات خودمان را آماده کرده ایم.

سلتا :

سلتا تیمی است که فوتبال را هجومی و به روش خوبی بازی می کند . انتظار یک حریف آماده و خوب را دارم . باید بازی را خوب کنترل کنیم و در فاز دفاعی هم متمرکز باشیم. سلتا بازیکنان سریعی دارد و باید به بهترین شکل ممکن از آنها مراقبت کنیم . تنها هدف ما پیروز شدن در این بازی است.


افت ناگهانی تیم

این یک مساله جدید در فوتبال نیست. برای اتلتیکو هم در مقابل لوانته همین اتفاق افتاد . در بازی با بایرن انرژی زیادی را از دست دادیم . اما اطمینان می دهم که این افت تمام شده و آن را پشت سر گذاشته ایم.

     
آی اسپورت
2014-05-10 19:45:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر