فهرست
توتی: زانتی اسطوره است
توتی: زانتی اسطوره است

توتی: زانتی اسطوره است

آی اسپورت- فرانچسکو توتی، کاپیتان رم از خاویر زانتی که امشب در آخرین بازی خانگی اینتر در فصل جاری به میدان می‌رود تمجید کرد و او را اسطوره‌ای برای خود و دیگر اهالی کالچو دانست.

زانتی هفته گذشته اعلام کرد که در پایان فصل کفش‌هایش را می‌آویزد و به حضور 20 ساله اش در اینتر پایان می‌دهد. امشب اینتر آخرین بازی خانگی‌ فصل خود را مقابل لاتزیو انجام می‌دهد و زانتی‌ با هواداران تیمی‌ که  همراه با آن پنج قهرمانی در سری‌ آ و یک قهرمانی‌ در لیگ قهرمانان اروپا تجربه کرد وداع می‌کند.

به همین مناسبت،توتی در صفحه ی توییترش به تمجید از این اسطوره ی آرژانتینی پرداخت و نوشت: "بازیکنانی‌ مانند زانتی‌ تنها سمبل یا نمادهایی‌ چند ساله برای یک تیم نیستند بلکه قهرمانانی‌ واقعی هستند که به خاطر رفتار، منش حرفه‌ای‌ خود و مسلماً تعصبی که نسبت به پیراهن تیم‌شان دارند برای همیشه در تاریخ فوتبال باقی خواهند ماند.

توتی ادامه داد: زانتی، در آغوش می‌گیرمت و از تو به خاطر تمام کارهایی که برای دنیای فوتبال انجام داده‌ای تشکر می‌کنم. تو برای همه ما یک اسطوره‌ای‌.

زانتی در دوران حضور خود در اینتر بیش از 850 بار در سری آ برای اینتر به میدان رفت و در فاصله سال‌های 2005 تا 2010 پنج دوره متوالی‌ قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا را جشن گرفت.
     
آی اسپورت
2014-05-10 19:42:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر