فهرست
گزارش روز: میدان مارین پلاتز در انتظار جشن با شکوه بایرنی ها
گزارش روز: میدان مارین پلاتز در انتظار جشن با شکوه بایرنی ها

گزارش روز: میدان مارین پلاتز در انتظار جشن با شکوه بایرنی ها

آی اسپورت- 46 روز از قطعی شدن قهرمانی بایرنی ها در بوندس لیگا می گذرد آن ها پیروزی 3 بر 1 مقابل هرتابرلین را در هفته ی 27ام بوندس لیگا جشن گرفتند و این به معنی 24امین عنوان بوندس لیگایی بایرن بود. با این حال مراسم اهدای جام و جشن قهرمانی امشب در آخرین دیدار بوندس لیگای این فصل در آلیانس برگزار خواهد شد.
هواداران بایرن مشتاقانه منتظر برگزاری جشن قهرمانی هستند آن ها طی مراسم سنتی، با لباس های قدیمی مونیخ به استقبال جشن قهرمانی خواهند رفت. 
بعد از نواختن سوت پایان بازی مقابل اشتوتگارت، فیلیپ لام کاپیتان بایرن سینی بوندس لیگا را از دستان دکتر رائوبال رئیس سازمان لیگ فوتبال آلمان دریافت خواهد کرد تا آغاز رسمی جشن قهرمانی باشد.
پس از آن بازیکنان به همراه کادر فنی در اتوبوس سرباز مسیر آلیانس آرنا تا ساختمان قدیمی شهرداری مونیخ را می پیمایند و در طول مسیر نیز شادی خود را با هوادارانشان تقسیم می کنند تا اینکه به مقصد برسند. میدان مارین پلاتز در مرکز شهر و بالکن معروف ساختمان شهرداری مونیخ یادآور خاطرات شیرین برای مونیخی ها است.
سال پیش در همین زمان بود که آن ها جشن قهرمانی را با یوپ کبیر برگزار می کردند و دو فینال دیگر را نیز در پیش داشتند فریاد های یوپ، یوپ و یوپ بایرنی ها تمام فضا را پر کرده بود.
و حالا پپ گواردیولا باید برای نخستین بار این مراسم را تجربه کند بدون شک او از در پیش بودن این جشن خاص در مونیخ هیجان زده است و شاید در اعماق ذهن خود دوست می داشت تا بتواند با تکرار حماسه ی هاینکس او نیز شاهد فریادهای هواداران بایرن باشد.
     
آی اسپورت
2014-05-10 19:48:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر