فهرست
مشکل افتتاح حساب جدید پرسپولیس  و بلاتکلیفی 3 میلیارد تومان / موج جدید اعتراض بازیکنان در راه است
مشکل افتتاح حساب جدید پرسپولیس و بلاتکلیفی 3 میلیارد تومان / موج جدید اعتراض بازیکنان در راه است

مشکل افتتاح حساب جدید پرسپولیس و بلاتکلیفی 3 میلیارد تومان / موج جدید اعتراض بازیکنان در راه است

آی اسپورت – همین دیروز بود که علیرضا رحیمی و حمید استیلی مدیرعامل و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به مشکلات حساب های مسدود شده باشگاه  اعلام کردند این مشکل به زودی حل خواهد شد و بازیکنان در این هفته بخشی از پول شان را خواهند گرفت اما مصاحبه امروز حمید استیلی نشان می دهد این مشکل همچنان پابرجاست و معلوم نیست کی حل خواهد شد.
جالب اینکه استیلی گفته 3 میلیارد تومانی که اسپانسر باشگاه  قرار بوده به حساب باشگاه واریز کند و به خاطر مسدود بودن حساب ها  موفق به این کار نشده در اختیار وزارت ورزش است اما امیر رضا خادم گفته این پول در اختیار ذی حساب است.
ظاهرا برای افتتاح حساب جدید خلا قانونی وجود دارد و این اتفاق نیازمند کمک جدی زارتخانه به پرسپولیس است که هنوز حل نشده و اتفاقا همین امروز قرار است در این خصوص جلسه ای بین مسوولان پرسپولیس و وزارت ورزش برگزار شود.
به هر حال با کشدار شدن این موضوع  و البته باقی ماندن ابهام روی اینکه بالاخره 3 میلیارد تومان پرسپولیس الان در کدام حساب است و به چه شخص یا اشخاصی سود می رساند  کم کم می توان منتظر موج جدیدی از اعتراض های بازیکنان نسبت به باشگاه بود.این اتفاق در حالی رخ می دهد که دایی مامور شده با بازیکنان مذاکره کند اما وقتی بازیکنان پول فصل قبل شان را نگرفته باشند  چطور حاضر می شوند برای فصل جدید مذاکره کنند؟
     
آی اسپورت
2014-05-10 20:09:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر