فهرست
جهانداری، مدیرعامل استقلال اهواز شد/ بودجه 3 میلیاردی برای صعود به لیگ برتر
جهانداری، مدیرعامل استقلال اهواز شد/ بودجه 3 میلیاردی برای صعود به لیگ برتر

جهانداری، مدیرعامل استقلال اهواز شد/ بودجه 3 میلیاردی برای صعود به لیگ برتر

آی اسپورت- تیم فوتبال استقلال اهواز در چند سال گذشته با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کرد اما به نظر می رسد این مشکلات در حال برطرف شدن است و استقلال اهواز فاصله زیادی با روزهای اوج خود ندارد. آبی های اهواز که تنها هدفشان در لیگ دسته اول فصل اینده صعود به لیگ برتر است، تحولاتی را در دستور کار خود قرار داده اند که در اولین اقدام مدیرعامل جدید باشگاه را انتخاب کرد. محمدجواد شفیع زاده، سخنگوی هیات مدیره استقلال اهواز در این خصوص به آی اسپورت می گوید: «پس از بررسی های مختلف و تحقیق درباره گزینه های مطرح شده برای مدیرعاملی باشگاه استقلال اهواز در نهایت امروز هیات مدیره رای به انتخاب ارسطو جهانداری به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه داد. جهانداری سابقه ریاست بر هیات فوتبال هرمزگان به مدت 10 سال، مدیریت باشگاه شهرداری بندرعباس در ادوار مختلف، قائم مقامی باشگاه استقلال اهواز، ریاست کمیته انضباطی و ... را در کارنامه دارد و از همه جهت موجه است. از همه مهمتر او انسان سالمی است و مجوز حرفه ای بودن را از نظر ما دارد. به واسطه همین مساله امروز حکم ایشان ابلاغ شد و رسما کار خود را آغاز کرد.»

او ادامه می دهد: «صادق درودگر هم جزو گزینه های مدیرعاملی باشگاه بودند اما در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که با ایشان همکاری نکنیم. »

شفیع زاده درباره آینده استقلال اهواز عنوان می کند: «از مهمترین مصوبه های هیات مدیره می توان به عزم تمام مدیران برای صعود به لیگ برتر اشاره کرد. ما قصد داریم آکادمی خود را نیز تقویت کنیم. قطعا در روزهای آینده مدیرعامل جدید باشگاه همه برنامه ها را جلو می برد و مشکلی وجود ندارد.»

سخنگوی هیات مدیره استقلال اهواز درباره سرمربی جدید این باشگاه تاکید می کند: «این موضوع بر عهده مدیرعامل است. جهانداری از بین گزینه هایی که در نظر دارد، با بررسی همه شرایط یک نفر را به عنوان سرمربی جدید استقلال اهواز برمی گزیند.»

او با بیان اینکه هدف اول مجموعه بازگشت استقلال اهواز به لیگ برتر است، خاطرنشان می کند: «خداراشکر امسال از نظر مالی هیچ مشکلی نداریم. برای تیمداری در لیگ دسته اول 3 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته ایم و این مبلغ توسط اسپانسر پرداخت می شود. ضمن اینکه مبلغ جداگانه نیز از سوی آقای علی شفیع زاده، مالک باشگاه به عنوان پاداش به تیم پرداخت می شود. در صدد هستیم تیم خوبی ببندیم و این را نیز باید بگویم که استقلال اهواز در سال گذشته تنها تیمی بوده که بازیکنان خود تسویه حساب کرده است. »

شفیع زاده در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت صعود به لیگ برتر با باشگاه استقلال صنعتی خوزستان مشکلی پیدا نمی کنند، می افزاید: «استقلال خوزستان مالکیت نامشخصی دارد. آنها به دنبال آن بودند تا امتیاز باشگاه خود را به ما واگذار کنند اما این موضوع عملا شدنی نیست چون مالک باشگاه استقلال صنعتی مشخص نیست. ما با قدرت لیگ دسته اول را پیگیری می کنیم و برای رسیدن به لیگ برتر تلاش می کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-05-10 20:13:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر