فهرست
دیگو سیمئونه : تا آخرین نفس برای قهرمان شدن می جنگیم / شاید کاستا فردا بازی کند
دیگو سیمئونه : تا آخرین نفس برای قهرمان شدن می جنگیم / شاید کاستا فردا بازی کند

دیگو سیمئونه : تا آخرین نفس برای قهرمان شدن می جنگیم / شاید کاستا فردا بازی کند

آی اسپورت - اتلتیکو مادرید به عنوان شانس اول قهرمانی لالیگا فردا در جدالی بسیار حساس به مصاف مالاگا خواهد رفت. دیگو سیمئونه مربی موفق این تیم در نشست خبری قبل از بازی عنوان داشت :

وضعیت دیگو کاستا :

بهتر شده و اوضاع خوبی دارد. فردا قبل از بازی یک آزمایش نهایی از او خواهیم گرفت . اگر نتیجه مثبت باشد وارد لیست خواهد شد.

هفته های حساس پایانی لالیگا :

فوتبال جزئی از زندگی من است و با آن نفس می کشم. درک کرده ام که در فوتبال در عین ناامیدی می توان امیدوار بود. برای بارسا همین اتفاق افتاد .در این رقابتها عملکردمان کاملا حرفه ای بوده است . هدف ما ادامه همین روند با همین انگیزه بالاست. شیوه بازی ما از ابتدای فصل تا بدین لحظه متکی به اتحاد تیمی بوده است. همه باهم حمله و دفاع می کنیم. فردا ورزشگاه ما پر خواهد شد . حضور هواداران یک کلید موفقیت در چنین بازی حساسی است.

فشار روی تیم :

هیچ فشاری احساس نمی کنیم . فقط باید مسئولیت پذیر باشیم. نتیجه همه تلاشی که تا بدینجا داشته ایم را الان باید بگیریم. امیدوارم روند خوب ما تا روز آخر ادامه داشته باشد. با این امید زندگی می کنیم .

عدم حضور فلیپه لوئیس و میراندا در جام جهانی

در ماه های اخیر خیلی در لیست اسکولاری قرار نداشتند. این مساله برای آنها همیشه جای سوال بود . به نظر من آنها یک فصل فوق العاده را تا بدینجا داشته اند.

صحبت شدن از مادرید و بارسا و کم توجهی به اتلتیکو

این یک کم لطفی به تیم ماست البته رسانه ها دلایل خودشان را دارند. طبیعی است که از مادرید و بارسا بیشتر از ما صحبت می شود. با این موضوع کنار آمده ایم .

انتظار یک لغزش از بارسا و قهرمانی در این هفته

خیر به چیز دیگری فکر می کنم. فکر نمی کنم بارسا بلغزد. به پیروزی خودمان در برابر مالاگا فکر می کنم و نه چیز دیگری. تا آخرین نفس مبارزه خواهیم کرد.

مالاگا :

بازیکنان خوبی از جمله ولینگتون ، سانتاکروز  و کاماچو دارد که خیلی خوب بازی می کنند. وضعیت آنها در جدول به گونه ای است که نمی توانم پیش بینی کنم مقابل ما چگونه بازی خواهند کرد.

     
آی اسپورت
2014-05-10 18:18:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر