فهرست
هرتا برلین 0-4 بوروسیا دورتموند؛ لواندوفسکی با آقای گلی رفت
هرتا برلین 0-4 بوروسیا دورتموند؛ لواندوفسکی با آقای گلی رفت

هرتا برلین 0-4 بوروسیا دورتموند؛ لواندوفسکی با آقای گلی رفت

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند در هفته ی آخر رقابت های این فصل بوندس لیگا در خانه هرتابرلین به پیروزی 4-0 دست پیدا کرد.

ترکیب دو تیم:

Hertha BSCهرتابرلین:کرافت- پکاریک- لانگ کمپ- بروکس- شولتس- هوسوگای- کوبیاشویلی- اسکیبرد- موختار- ان ژینگ- واگنر


Borussia Dortmundبوروسیا دورتموند- وایدن فلر- پیشچک- هوملس- فردریش- اشملزر- شاهین- رویس- میخیتاریان- گروس کروتز- یویچ- لواندوفسکی

شرح بازی:

بوروسیا دورتموند که خود را برای بازی فینال جام حذفی مقابل بایرن مونیخ در المپیک اشتادیون برلین آماده می کند یک هفته قبل از بازی فینال در آخرین هفته ی بوندس لیگا به مصاف هرتا برلین رفت.


یورگن کلوپ تقریبا از ترکیب اصلی خود در این بازی استفاده کرد. اما هرتا برلین آدریان راموس مهاجم گلزن خود که فصل آینده را در دورتموند توپ خواهد زد را نیمکت نشین کرد.


نیمه اول تا دقایق پایانی بازی بدون گل دنبال می شد که روبرت لواندفوسکی در دقیقه 41 توانست گل نخست را وارد دروازه کرافت کند توماس کرافت روی این گل مقصر بود و نتوانست عکس العمل خوبی نشان دهد.


پس از سه دقیقه از گل لواندوفسکی میلان یوییچ هافبک صرب تبار دورتموند دومین گل را هم وارد دروازه ی برلینی ها کرد تا دو تیم با این نتیجه راهی رختکن شوند.


نیمه دوم هم به مانند نیمه اول تا دقایق پایانی گلی در پی نداشت و تلاش های هرتا برای جبران این شکست بی نتیجه بود اما در دقیقه 80 بازی روبرت لواندفوسکی دومین گل خود را به ثمر رساند تا با 20 گل آقای گلی در بوندس لیگا را جشن بگیرد.


مطابق نیمه نخست تنها چند دقیقه پس از گلزنی لواندوفسکی میخیتاریان توانست چهارمین گل را هم به تور دروازه ی کرافت بچسباند تا دورتموندی ها با یک پیروزی دلچسب خود را به دیدار فینال برسانند.


گل ها:


41" روبرت لواندوفسکی

44" میلان یوییچ

80" روبرت لواندوفسکی

82" هنریک میخیتاریان

     
آی اسپورت
2014-05-10 20:29:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر