فهرست
عکس استقلال روی پروفایل واتس‌اپ استرا!
عکس استقلال روی پروفایل واتس‌اپ استرا!

عکس استقلال روی پروفایل واتس‌اپ استرا!

آی اسپورت - در حالیکه باشگاه استقلال دو روز پیش و طی بیانیه ای رسمی اعلام کرد که داستان استقلال و آندره آ استراماچونی به پایان خط رسیده است، اما اکنون سرمربی ایتالیایی با تغییر عکس پروفایلش، خبر ساز شد. قضیه از این قرار است که استراماچونی در نرم افزار اجتماعی واتس اپ عکس پروفایلش را تغییر داده و تصویری از یک مشت با حک لوگوی استقلال با دو ستاره بر وسط آن، باعث بروز شایعاتی شده است.

11
11

در حالیکه استقلال در آستانه دربی نیمه نهایی جام حذفی در مقابل پرسپولیس قرار داشت، احمد سعادتمند به همراه مدیران این تیم آنچه که مذاکره جهت کاهش غرامت قرارداد استرا نامیده شد، راهی ایتالیا شدند هر چند اخباری که از این جلسه به بیرون درز کرد، حکایت از مذاکرات سعادتمند با استرا جهت بازگشت این سرمربی ایتالیایی به ایران بود.

پس از انتشار اخبار مذاکره استرا و سعادتمند، فرهاد مجیدی از هدایت استقلال استعفا داد هر چند در آستانه فینال جام حذفی به این تیم بازگشت ولی حاشیه های شدید پیرامون این باشگاه، منجر به از دست رفتن قهرمانی در جام حذفی شد.

با افزایش شایعات پیرامون بازگشت استراماچونی، هواداران استقلال چند روزی با به راه انداختن هشتگ بازگشت استرا در فضای مجازی، درخواست برگرداندن این سرمربی به ایران را داشتند ولی قانون منع ورود مربی و بازیکن خارجی به ایران، سد بزرگی بر سر راه مدیران استقلال در جهت برگرداندن استراماچونی به ایران بود.

حالا این سرمربی ایتالیایی با تغییر عکس پروفایلش به لوگوی استقلال، خبرساز شده و باید منتظر ماند و دید دلیل استراماچونی برای انجام این کار، چه بوده است. 

 

ورزش سه 

  ۱  
آی اسپورت
2020-09-18 16:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹، ۲۳:۴۳
پیامش این است : به زودی با دریافت حکم فیفا جهت دریافت مطالباتم با مشت پولادین چنان بر سر استقلال می کوبم که از جایش بلند نشود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر