فهرست
پوگبا برای انتقال ستاره بارسا دست‌به‌کار شد!
پوگبا برای انتقال ستاره بارسا دست‌به‌کار شد!

پوگبا برای انتقال ستاره بارسا دست‌به‌کار شد!

آی اسپورت – شیاطین سرخ برای جذب یک وینگر جدید در ماه های اخیر تلاش زیادی داشته اند، اما این امر هنوز میسر نشده است. جیدون سانچو، ستاره انگلیسی و جوان دورتموند به شدت مورد توجه یونایتد قرار داشت، اما باشگاه آلمانی حاضر به تخفیف دادن نیست و به نظر می رسد این انتقال فعلا منتفی شده است. عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا حالا تبدیل به جدیدترین گزینه یونایتد شده است.

اما به نظر می رسد پل پوگبا نیز علاقمند به رخ دادن این انتقال است و در همین راستا با هموطن خود در بارسا تماس گرفته است. نشریه موندودپورتیوو در گزارشی مدعی شد پل پوگبا این هفته با عثمان دمبله تماس تلفنی داشته و از او خواسته راهی اولدترافورد شود. پوگبا به دمبله گفته که او به سرعت در داخل رختکن یونایتد جا می افتد و از بازی کردن زیر نظر اوله گونار سولسشر لذت خواهد برد.

این در حالیست که تا قبل از شیوع ویروس کرونا تقریبا به نظر می رسد جدایی پل پوگبا از یونایتد قطعی باشد. ستاره گرانقیمت و فرانسووی تنها یک سال دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد، اما در حال حاضر تیمی برای خرید پوگبا اقدام نکرده و اخباری در مورد احتمال تمدید قرارداد او نیز منتشر شده است. البته ساعتی قبل رامون پلانس، مدیر ورزشی بارسلونا تاکید کرد این باشگاه برنامه ای برای فروش عثمان دمبله ندارد و او در نوکمپ ماندنی خواهد شد. 

     
آی اسپورت
2020-10-03 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر