فهرست
آنالیز تصویری؛ مقصر تکراری گل خورده پرسپولیس
آنالیز تصویری؛ مقصر تکراری گل خورده پرسپولیس

آنالیز تصویری؛ مقصر تکراری گل خورده پرسپولیس

آی‌اسپورت- یک بار دیگر بیخیالی محمد انصاری نسبت به بازیکنی که باید یارگیری می‌کرد، باعث شد که پرسپولیس گل بخورد.   باز هم محمد انصاری مقصر اول گل خورده پرسپولیس بود. بعد از بازی با بادران در گزارشی بررسی شده بود که انصاری روی گلی که پرسپولیس دریافت کرد، بیشتر از همه مقصر بود (گزارش را اینجا بخوانید). محمد انصاری وسواسی در یارگیری با مهاجم حریف نداشت و مهرداد رضایی بدون فشار حاج‌محمد موفق شد که دروازه پرسپولیس را بعد از ۵۸۷ دقیقه باز کند. حالا این اتفاق در بازی امروز مقابل نفت آبادان هم تکرار شد و برای دومین بازی پیاپی، بازیکنی که باید توسط انصاری یارگیری می‌شد، به پرسپولیس گل زد. روی کرنر نفت آبادان، علی عبدالله‌زاده به جلو کشیده بود تا روی ضربات ایستگاهی به پرسپولیس گل بزند. اتفاقی که رخ داد و تیم کمالوند با استفاده از همین روش به بیرانوند گل زدند.

در این صحنه، عبدالله‌پور توسط انصاری یارگیری شده بود. ولی بازیکن زرد پوش موفق شد که من‌تومن محمد انصاری فرار کند. علی عبدالله‌زاده خودش را از یارگیری انصاری رها کرد. محمد انصاری این بار هم در مهار بازیکن مقابلش ناکام بود و فقط این بازیکن را همراهی کرد. اتفاقی که باعث شد در نهایت یک بازیکن نفت آبادان جلوی او سد شود تا عبدالله‌زاده بدون یارگیر و فشاری، دروازه مقابل‌اش را به راحتی باز کند.

فریم به فریم با گل نفت آبادان به پرسپولیس

۱ / ۳

نود

 

۸۸ ۴  
آی اسپورت
2017-12-19 19:03:00
نظر دهید

۴ نظر
کوهیار
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
طبق معمول شماره18 ربیع خار داره اسکورت میکنه
موراتا
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
بیرانوند هم باید خروج میکرد
۱
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
صنعت هم مثل بادران و الهلال سوراخ رو پیدا کرده بود! محمد اخلاق!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خخخخخخخخخخخخخ
فرناز آبیدل
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
حاجی فعلا درگیر و متمرکز مطالعه ی رساله حاج اقا مکارم و مصباح و نقاط افتراق این دو هستند و البته مرور خاطرات استشهادی های عملیات در غزه و لبنان که هیچ عیبی هم ندارد و نکوست.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر