فهرست
مهاجری در نشست؛ فقط برای برد می‌آییم
مهاجری در نشست؛ فقط برای برد می‌آییم

مهاجری در نشست؛ فقط برای برد می‌آییم

آی اسپورت – رضا مهاجری در نشست خبری خود قبل از بازی با استقلال مدعی شد هدف او و شاگردانش پیروزی در این بازی است. صحبت های او را بخوانید:

  • حذف از جام حذفی افسوس بزرگی برای ما بود. یک بدهکاری بزرگ برای ما باقی ماند. نمی‌خواهم بگویم داماش گیلان مشکل داشت اما مردم امید داشتند در جام حذفی موفق باشیم. حذف ما در جام حذفی دلیل دارد که اینجا برای بیان مشکلات مناسب نیست. از زیبایی‌های جام حذفی حذف تیم های لیگ برتری به دست تیم های رده پایین‌تر است. قبلا قشقایی پرسپولیس را حذف کرده بود. امسال دیرک دروازه با ما لج کرده است. در جام حذفی توپ چند بار به دیرک خورد.
  • قبل از اینکه نام تیم تغییر کند، نگرش دیگری نسبت به گسترش فولاد داشتم اما الان نگرشم به ماشین سازی متفاوت است. این تیم طرفدار دارد و با قدمت است. دیروز عکسی از بازی استقلال و ماشین سازی برای من فرستاد که مربوط به سال ۱۳۵۱ بود.
  • خالی بودن دست مان به لحاظ نفرات، ما را اذیت می کند. تیم ما به شدت از نظر بازیکن در کمبود است. چون تیم آماده سازی خوبی در پیش فصل نداشت، بازیکنان مصدوم شدند. فردا پنج بازیکن مان را نداریم اما چاره ای نداریم. باید رو به جلو حرکت کنیم. می دانم بازیکنان جانشین خوب کار می کنند. ان شاء الله تا نیم فصل جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم. اگر در نیم فصل تغییرات داشته باشیم، تبریزی های بیشتری را به ورزشگاه می کشانیم.
  • زیبا بازی کردن و کسب نتیجه دو بعد فوتبال است. ما در نتیجه به هدف مطلوب مان نرسیدیم. باید هر دو بعد را کنار هم داشته باشیم. من باید صحبت هایم را عملی کنم.
  • به لحاظ روانی به بازیکنان گفتم که تفاوت من و شما در تجربه است. وقتی من به روزهای خوب امید دارم، به اعتبار تمرین بازیکنان است. برای اعتبار و کار خودم می جنگم تا بهترین ها را رقم بزنیم. در چند روز گذشته بازیکنان با انگیزه بودند و فردا با انگیزه بازی می کنند. غرور ما جریحه دار شده است. نتیجه بازی فردا دست من نیست. باید این قول را بدهم که بازیکنان ما سخت تلاش می کنند.
  • فردا محسن یوسفی را به عنوان بازیکن تاثیرگذار نداریم. او دچار کشیدگی رباط صلیبی شده است و تا نیم فصل نمی تواند بازی کند. مصطفی سالاری و احمد زنده روح مشکلاتی دارند. فرید بهزاد کریمی دیروز تمرین سبکی داشت و فردا در تمرین سرعت شرکت می کند و اگر موفق باشد، مقابل استقلال از او استفاده می کنم.
  • پیراهن سفید ربطی به شانس ندارد. اعتقادی به اینکه رنگ لباس شانس می آورد، ندارم. بازیکنان از نظر روانی با این رنگ راحت هستند اما نماد ما سبز است و باید به آن سمت برویم. بازیکنان در هر لباسی که راحت باشند، بازی می کنند.
  • من از فوتبال دفاعی خوشم نمی آید. اگر با قوی ترین تیم آسیا هم بازی کنم، برای بردن تلاش می کنم. راهی که برای بردن استقلال باید انتخاب کنیم، در تمرینات انجام دادیم. هر چند فرصت مان کم بود اما برای برد به زمین می رویم. اگر استقلال اجازه دهد تاکتیک خودمان را پیاده می کنیم. مطمئن باشید بازی دفاعی در افکار من نیست. دفاع کردن راحت است؛ همانطور که در یک روز می توانید یک ساختمان را تخریب کنید اما ساختن یک ساختمان مدت ها طول می کشد.
  • من استقلال را آنالیز کردم. به دلیل بسته بودن دست مان مجبوریم از بازیکنانی استفاده کنیم که در بازی های گذشته هم از آن ها استفاده کردیم. استقلال بازیکنانی دارد که در بازی های قبل بازی نکردند و در این بازی شانس به میدان رفتن دارند. تبریزی، حیدری و سهرابیان بازیکنانی هستند که به لحاظ بدنی شرایط بهتر و شایسته ای هستند. البته این ها موجب نمی شود در بازی عقب بنشینیم. من اصلا دوست ندارم مربی تیمی اخراج شود. این شغل مان است. یک کیف روی دوش مان است و شهر به شهر می چرخیم و در تیم های مختلف مسئولیت می گیریم. اگر سیاه جامگان را از لیگ دو به لیگ برتر آوردم، به خاطر فرصتی بود که به من دادند. من سه سال در پدیده کار کردم. سال قبل تا کسب سهمیه پیش آمدیم اما کسر شش امتیاز کمر ما را شکست. در ماشین سازی ما لیگ را خوب شروع کردیم اما حذف از جام حذفی برای ما سخت بود.
  • ما باید جوابگوی هواداران باشیم. امیدوارم پیشرفت های ما دیده شود. تعداد پاس های ما بیشتر شده است. دوندگی ما چهل درصد بیشتر شده است. ما موقعیت های کمی به حریفان دادیم. پیشرفت ما قابل احساس است. باید به بازیکنان ما زمان بدهند تا با آرامش بیشتری قدم برداریم.

 

۲    
آی اسپورت
2018-11-04 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر