فهرست
پاسخ به یک اتهام؛ این هوادار باوفا
پاسخ به یک اتهام؛ این هوادار باوفا

پاسخ به یک اتهام؛ این هوادار باوفا

آی اسپورت - یک - اتفاق مهم همیشه قهرمانی نیست اگرچه گرفتن جام به منزله پایان یک پروسه طولانی قلمداد می‌شود اما رفتار هواداران و بازیکنان یک تیم در صورت شکست یک فاکتور بسیار مهم در آینده آن تیم است. دو سال قبل در آخرین بازی لیگ پانزدهم، پرسپولیس و استقلال خوزستان رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان قهرمانی داشتند فقط تعداد گل‌های زده بیشتر مقابل راه‌آهن می‌توانست پرسپولیس را قهرمان کند. ورزشگاه آزادی به مثابه اکثر بازی‌های آن فصل لبریز از هوادار شد اما قرمزها با برد دو بر یک نتوانستند به جام برسند. درست در همان دقایقی که بازیکنان استقلال خوزستان که ذوب‌آهن را شکست داده و در حال جشن قهرمانی بودند، برانکو و بازیکنانش در جواب تشویق هواداران پرسپولیس به آنها تعظیم می‌کردند. خیلی‌ها تصور می‌کردند در صورت قهرمان نشدن تیم برانکو، رفتار زننده و سردی از سوی هواداران سر بزند اما هرگز این اتفاق رخ نداد. بازیکنان اشک می‌ریختند و تماشاگران برای آنها دست می‌زدند. همین تشویق شد زیربنای دو قهرمانی متوالی برای برانکو و تیمش. پرسپولیس که سال‌ها شاهد شعار «حیا کن رها کن» از روی سکوها خطاب به مربیانش بود حالا سه سالی می‌شود بخاطر نتایج برانکو روی آرامش را دیده و هوادار درهر حالتی پشت سرمربی تیم را خالی نمی‌کند. درست یا غلط آنها در جنگ فرسایشی کی‌روش و برانکو، طرف سرمربی تیم باشگاهی‌شان را گرفتند و همین امر موجب شد کی‌روش بعد از 7 سال بخش اعظمی از هواداران خود را روی سکوها از دست بدهد. شعارها و اتفاقات بازی با بولیوی نشان‌دهنده این واقعیت بود.

دو - سال قبل الهلال که پیرو تصمیم عجیب و بحث‌برانگیز کنفدراسیون فوتبال آسیا موفق شده بود بازی‌هایش مقابل پرسپولیس را در زمین به اصطلاح بی‌طرف برگزار کند در مرحله نیمه‌نهایی موفق شد از سد پرسپولیس بگذرد. بازی رفت در امارات را به راحتی با نتیجه 4 بر صفر بردند و در بازی برگشت هم با تساوی دو بر دو جواز حضور در فینال را گرفتند. پرسپولیس حذف شد اما باز هم هواداران این تیم پشت برانکو و تیم‎‌شان ایستادند و نتیجه آن یک‌سال بعد مشخص شد؛ حضور در فینال آسیا. حضوری که با توجه به پنجره بسته در نقل و انتقالات خیلی عجیب و حیرت‌انگیز بود.اما در فینال دیگر نمی‌شد با آدام همتی و علوان‌زاده قهرمان شد. دست آخر، دست خالی یک جایی به بدترین شکل ممکن خودش را نشان داد. برانکو صریحا گفت؛ من نمی‌توانستم با این جوانان دستور حمله همه‌جانبه را بدهم چرا که کاشیما به راحتی گل برتری‌اش را می‌زد. ماهینی در آستانه نیمه‌نهایی مصدوم شد. نعمتی در بازی برگشت محروم شد و عالیشاه هم در بدترین زمان ممکن مصدوم، در فینال هم محمد انصاری با مصدومیت سنگینی مواجه شد که دست کم تا چندین ماه نمی‌تواند در زمین حاضر شود. همه این مصدومیت‌ها به واسطه فشاری بود که پنجره بسته روی بازیکنان تیم آورد. آنهایی که ماندند جور بی‌وفایی بازیکنانی را کشیدند که رفیق نیمه‌راه بودند و رفتند. دلار 15 هزار تومانی عیار خیلی‌ها را مشخص کرد و در نبود یکی مثل هدایتی که پنهانی سبیل‍‌ها را چرب می‌کرد دیگر کسی به حرف دلش گوش نداد و نماند.

سه - پرسپولیس فینال را در آزادی واگذار کرد اما باز هم این برانکو و بازیکنانش بودند که به مدت 10 دقیقه تشویق شدند. کسی لقب بی‌غیرت به آنها نداد. هو نکرد و ناسزا نگفت. هواداران پرسپولیس می‌دانند مزد صبرشان را دیر یا زود می‌گیرند. همانطور که بعد از بازی با راه‌آهن قهرمان شدند، بعد از حذف در پای فینال مجددا به فینال رفتند و شاید در آینده نه چندان دور طلسم فینال هم بشکند. اگر هم اینچنین نشود دست کم برانکو و تیمش در لیگ داخلی همچنان روی نوار کامیابی قدم برمی‌دارند. چه دستاوردی از این بالاتر؟

چهار - دوام روی صندلی داغ مربیگری پرسپولیس تا قبل از حضور برانکو، مدت زمانش بسیار محدود بود. نهایت یک فصل تا یک فصل و نیم. بعضا فقط چند ماه. فوج فوج نام‌های بزرگ و کوچک می‌آمدند و با شعار «حیا کن رها کن» مواجه می‌شدند. از استیلی گرفته تا دایی و درخشان. اما برانکو داستانش متفاوت شد و حالا هواداران قرمز می‌دانند ثمره صبر و حمایت‌شان چیست. از این رو آنها فقط حمایت می‌کنند هر تصمیمی که برانکو بگیرد آنها به آن احترام می‌گذارند حتی اگر در تحریم سفت و سخت جذب بازیکن توسط فیفا، سرمربی تیم، محسن مسلمان را اخراج کند برای هواداران این تصمیم قابل احترام است و در روز فینال که به شدت نبود مسلمان احساس می‌شد هیچکس یادی از او نکرد. اعتماد راستین به سرمربی، همان حلقه مفقوده پرسپولیس در همه این سال‌ها بود و حالا آنها آن را یافتند.

پنج - حمایت وزارت ورزش و این دست از حرف‌ها برای رد گم کردن است؛ نگاهی به لیست خرید تیم رقیب کنید. آنها نزدیک به 30 میلیارد خرید جدید کردند و حذف شدند اما قرمزها 4 بازیکن ثابت خود را از دست دادند و بدون اضافه شدن هیچ خرید جدیدی تا فینال رفتند. اگر استقلال تیام و ابراهیمی را بخاطر قیمت بالای دلار از دست داد در این سو هم وحید امیری و احمدزاده همین کار را کردند و رفتند. آبی‌ها در عوض خریدهای میلیاردی مثل گرو، نیومایر و تبریزی کردند و پرسپولیس این حق را نداشت و فعلا هم ندارد. اینکه ورزشگاه آزادی به زور و فشار کنفدراسیون فوتبال آسیا مرمت شد ربطی به حمایت وزارت ورزش ندارد؛ این ورزشگاه ملی است و قرار نیست برانکو آن را در جیبش بگذارد و به زاگرب ببرد. همین استقلال چند ماه دیگر می‌بایست در همین ورزشگاه میزبان تیم‌های آسیایی باشد. اما ریشه این حرف‌ها کجاست؟ کمی به عقب برگردیم. امیر قلعه‌نویی بعد از حذف ذوب‌آهن مقابل استقلال در آسیا در مصاحبه‌ای احساسی، بی‌منطق و بی‌ربط، باخت تیمش را به وزارت ورزش و تاج مرتبط ساخت و حالا همان اتهام بی‌سند و ساختگی از سوی آبی‌ها و هوادار تیم فعلی قلعه‌نویی(سپاهان) متوجه پرسپولیس شده است. شاید اگر آن روز قلعه‌نویی برای حرفش به کمیته انضباطی و اخلاق می‌رفت و حرفش را ثابت یا عذرخواهی می‌کرد حالا این موج توهم‌گونه اتهام‌زنی به راه نمی‌افتاد. اگر وزارت ورزش به داور عمانی سفارش برد آبی‌ها را کرده بود چرا در فینال نتوانست همان داور را توجیه کند تا دستکم یک پنالتی برای قرمزها بگیرد؟ مالک تراکتورسازی از مرمت ورزشگاه آزادی سخت دلگیر است و مطالبه مشابهی را دارد اما بهتر است او ابتدا تیمش را به فینال آسیا ببرد و آن وقت ببینید وزارت ورزش برای مرمت ورزشگاه یادگار امام هزینه می‌کند یا نه.

سپاهان و تراکتور و استقلال رقیب پرسپولیس در لیگ هجدهم هستند و اینکه آنها همگی علیه تیم برانکو متحد شوند اصلا مسئله عجیب و تازه‌ای نیست اما برخلاف آدرسی که قلعه‌نویی در جیب‌شان گذاشته، کلید همه موفقیت‌ها در جیب هواداران باوفایی است که بعد از باخت در فینال باز هم تیم‌شان را تشویق کردند. اگر وزارت ورزش و فدراسیون قصد تیم‌داری از نوع قرمزش را داشتند ترتیبی اتخاذ می‌کردند تا به هر قیمتی امیری، محرمی و احمدزاده در شرایطی که پرسپولیس حق جذب بازیکن جدیدی را نداشت در تیم‌شان بمانند.

 

۴۷ ۲۲  
آی اسپورت
2018-11-12 14:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۲ نظر
amir
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
"سپاهان و تراکتور و استقلال رقیب پرسپولیس در لیگ هجدهم هستند"
استقلال؟!!!! خخخخخخخخخخخخخخخ
6
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
این حرف ها رو کسانی که دقیقه 60 به بازیکنان و سرمربی شون فحاشی میکنن رو متوجه نمیشن و نمیتونن درک کنن.
یعنی بیسوادترین ادم ها هم میتونن بفهمن دیر شروع شدن تمرینات، خرید بازیکنان خارجی بنجل، بدنسازی نامناسب و عدم توانایی در کنترل حواشی بازیکنان تقصیر سرمربی تیمه.
قلعه نویی بعد باخت به استقلال تو اسیا گفت برد استقلال رو به وزارت ورزش تبریک میگم!!
مشخصات یک لنگی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
یک متن بسیار زیبا هادی رجب استقلالی نوشته جا داره اینجا بگذاریم چون این سایت فقط مطالب نویسندگان لنگی رو می گذاره.

بند اول
یک بنده خدایی پنج سال پیش، توی فیسبوک هر روز از کیروش بالا می رفت و دم می گرفت که استقلال خوب تمرین نمی کند، این تیم فرسوده است و اگر همچین بازی درخشانی جلوی اف سی سیول کرده به خاطر این بوده که حریف به وجدشان آورده!
دیدید که بعد از بوریرام به اولین حریف سخت شرق آسیایی که رسید شکست خورد
این بنده خدا این روزها همکار عباس اسماعیل بیگی شده؛ کارش نشناختن بازی حریف است. راستی بنده خدا، چرا شما به وجد نیامدید؟
فقط یک، دو ، سه زیرتوپ .
بند دوم
فتح الله زاده پنج سال پیش می گفت تیم من قهرمان غرب آسیا شده و سوم آسیا؛ همان موقع من خودم مسخره اش می کردم و می گفتم تا اینجا آمدن چه فایده داشت وقتی قهرمان نشدیم. حالا مزدک میرزایی بیست بار روی آنتن زنده از قهرمانی پرسپولیس در غرب آسیا می گوید و ذوق می کند
چقدر تباه است این مزدک
.
بند سوم
در این ایام محرم و صفر بیشتر از اینکه ما روضه شهید کربلا بشنویم از دست های خالی برانکو شنیدیم؛ آخی!
چه مظلوم... من تا دیروز فکر می کردم پرسپولیس برانکو برای کلاهبرداری از پانزده تیم لیگ برتری و سی و دو تیم آسیایی پنجره اش بسته شده! نگو که به خاطر تحریم های آمریکا و چک برگشتی بوده
اصلا هم برای نگه داشتن بازیکنی نبوده که در شصت درصد گل های تیم تاثیر مستقیم داشه
جمع کنید این بساط عفن را! شما نه قیصر بودید نه گلادیاتور. دست های آلوده بودید که ته ماجرا کیسه خالی بهتان رسید بله؛ این فیلم باسمه ای هم دوتا دیالوگ خوب و چهارتا ستاره داشت اما آخرش فیلم سیروس الوند بود و پروفسور. همچین کثافت هایی هم در ایران خوب می فروشد
.
بند چهارم
آقای مازیار ناظمی قضیه شبکوری را یک بار دیگر برایمان تعریف کن!
.
بند پنجم
اگر فکر می کنید داور مانع قهرمانی شما شده به یاد بیاورید که در بازی با الجزیره داور یک پنالتی اشتباه برای شما گرفت و پنالتی اشتباه را به اشتباه تکرار کرد
یا بازی دوحیل چرا دو بازیکن شما اخراج نشدند
یا چرا دو پنالتی السد سوخت
یا گل دوم کاشیما پنج دقیقه بعد از گل اول چطور به اشتباه آفساید گرفته شد

بند ششم
آن پرت و پلاهایی که از معجزه برانکو در بازی دوحیل می گفتند الان کجا هستند؟ یک بار پیش خودتان فکر کردید برانکو برای آن بازی چه چیزی بیشتر از این بازی انجام داد؟ تعویض کرد یا سبک بازی تغییر کرد که حرف از معجزه می زنید؟
ای کاش مربی و بازیکنان دوحیل تغییر نکرده بودند تا می فهمیدید دوحیل واقعی یعنی چی
پرت و پلاهای عزیز چرا تیتر نمی زنید این تیم کیروش کم داشت

بند هفتم بزرگی گفت پسر سعد تو از گندم ملک ری نخواهی خورد
۶ ۹
کیسه متوهم
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۷
این پرت و پلاها به درد هوادارای کم سن و سال کیسه میخوره . اصلا الدوحیل، الدحیل واقعی نبود. السدی هم که تو ازادی سه تا گذاشت درتون همون السد نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی این کیسه کشا رو کامل شستشوی مغزی دادن و ول کردن تو سایت ها
برو عمو جون فکر کن چرا بازی کیسه بی دلیل لغو شده. این جماعت که با وجود 22 تا بازیکن از وزیر و دولت مینالن این حق رو برای ما قائل نیستن تا از سوءمدیریت، مدیر دولتی که تیم رو دوپنجره محروم کرد حرف بزنیم.
ماجرا چیزی دیگه ایه. کیسه کشا فکر کردن با محرومیت پرسپولیس میتونن به صدر برسن دیدن نتونستن حالا دارن خزعبل میبافن
6
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۱
خخخ عمو جون اینها رو جای دیگه کپی پیست نکنیا میگیرن میبرنت تیمارستان. حرف کیسه کشای حقیر الجزیره همون الجزیره نبود، الدحیل همون الدحیل نبود، السد هم همون السد نبود!!!!!!!!! خوب اگه نبود کیسه چرا غلطی نکرد؟؟؟؟؟ با زیرسوال بردن پرسپولیس فقط دارین کیسه رو بیشتر تحقیر میکنید. این مهملات رو قبلا اشک ریز مینوشت مطمئنم الان هم کار خودشه ولی از این بعد خودت بخون و خرکیف شو
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۴
اولا که اراجیف پیجهای هواداریتون که یه مشت احمق و بیسواد مینویسن را اینجا کپی نکن
دوما در مورد قهرمانی غرب آسیا اولا خود ای اف سی اینو میگه. ای اف سی بارها اعلام کرده که قهرمان غرب و قهرمان شرق برای تعیین قهرمان لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف هم بروند. در حالیکه اون موقع شما رفتید نیمه نهایی اصلا غرب و شرق نبود که کیسه بخاد قهرمان غرب آسیا بشه!
خنده دارترین جاش هم اونجاس که فتل گفت ما سوم شدیم. به خاطر همینه ما به فتل میگفتیم اسکل. اصلا مگه این مسابقات رده بندی داره که کیسه سوم شده باشه؟ به چه استنادی کیسه سوم شد؟ تازه اگه بخاییم در نظر بگیریم کاشیوا ریسول اون سال سوم شد چون از گوانژویی باخت که اون سال قهرمان شد
در مورد الدحیل هم ما با الدحیلی بازی کردیم که از مرحله قبل با اضافه کردن بازیکنی مثل ادمیلسون قویتر شده بود. شما با برد الهلال درب و داغون و بدون دوتا ستاره اصلیش یعنی ادواردو و خریبین و ملی پوشانش خوب زرت وپرت میکردید و میگقفتید انتقامتونو گرفتیم حالا الدحیل اون الدحیل قبلی نبود؟
اصلا گیریم الدحیل اون الدحیل نبود السد چطور؟ ما همون السدی که 5تا گذاشت درتون را شکستش دادیم وحذفش کردیم اینو چی میگی؟
در پایان خواستم بگم خاک بر سر شما کیسه کشای احمق که هیچی تو مغزتون نیست
.....
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۰
اگه داوری درست بود که کیسه همون اول بسم الله از ذوب آهن میباخت چون در اون بازی تیام و فرشید باقری باید اخراج میشدن پس دیگه خواهشا شما در مورد داوری زر زر نکنید
@
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
یعنی سند بیسواد بودن اون ادمی که اینا رو نوشته همینه: خداوکیلی کی گفته کیسه سوم اسیا شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این فقط ادعای فتل ترقه اس! تنها افتخار کیسه رسیدن به نیمه نهایی 2013 بوده و بعد حذف شدن الان کی مشخص کرده کیسه سوم شده؟
خوشم میاد از الدحیل نوشته ولی از السدی که 5 تا گذاشت درشون ننوشته
مشخص شد عقل رجب هم اندازه فتله!
خخخ
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
برانکو مگه نمیدونست تیمش محرومه از یک سال پیش چشمش کور دندش نرم میخواست از جوانای تیمش استفاده کنه... و دوم اینکه کاشیما ۵ تا بازیکن نداشت اینقدر ناز و بهونه نیاورد بازی هاشم لغو نکردنشما چرا راجع به گلی افسایدی که پیزوری به الجزیره زده حرفی نمی زنین؟ می خوای عکسشو ببینی.
۵
کاج
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
رجب جون کدوم مرجع و نهاد و سازمانی کیسه رو به عنوان تیم سوم معرفی کرده؟ اگه رسیدن به نیمه نهایی اتفاق مهمیه پارسال هم پرسپولیس بهش رسید.
رجبی، عمویی! السد همون السد که جلو هواداراتون توی ازادی شورت تون رو کشید سرتون، نبود احیانا؟
این کیسه کشا که همه موقع پرسپولیس میشن کارشناس. یکی تحلیل فنی میکنه یکی کارشناس داوری موقع بازی های کیسه کجا هستن؟ مثلا بازی کیسه ذوب که تیام باید همون اول بازی اخراج میشد؟
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
دقیقا نوشته زیبای مهدی طاهرخانی پاسخی به این عربده کشی چاله میدانی محمد هادی رجب ، بازوی رسانه ای امیر قلعه‌نوییه .
برای اینکه بدانید این آقای هادی رجب چه جور موجودیه ، فقط کافیه دو پست قبل تر استاد رو بخونید . در پاسخ به کری خوانی ملایم و مودبانه سحر طلوعی چه الفاظ مستهجنی رو به کار می برند .
یا چند پست قبل تر تبلیغ همبرگر فروشی امیر هوتن خان قلعه نویی رو میکنن
۹
ادوین
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۱
هادی رجب مرتبط به امیر قلعه نویی و کسی که با قلعه نویی حشر و نشر داشته باشه مشخصه چه ادم معلوم الحال و لمپنیه.
فقط بردها و موفقیت های قلعه نویی به برکت ائمه اطهار بوده و موفقیت دیگران تفاوتی نداره پرسپولیس، استقلال، سپاهان و.... حاصل رانت و بی عدالتی. اجازه ندید این افراد لمپن و بیسواد شما رو ملعبه دست خودشون بکنن.
۸
بایرامT.T
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
تو این سایت یه عده کیسه کش بی وجود به اسم هوادارای تراکتور کامنت میدن. خواستم بهشون بگم شماها جَنم داشتین با هویت خودتون کامنت میذاشتین نه یه تراکتوری. ما تیم مون راه خودش رو میره و نیازی نداریم به تیم های دیگه فحاشی کنیم.
بایرامT.T
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
تو این سایت یه عده کیسه کش بی وجود به اسم هوادارای تراکتور کامنت میدن. خواستم بهشون بگم شماها جَنم داشتین با هویت خودتون کامنت میذاشتین نه یه تراکتوری. ما تیم مون راه خودش رو میره و نیازی نداریم به تیم های دیگه فحاشی کنیم.
۹
666
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
کنفرانس خبری قلعه نویی بعد از حذف از اسیا مقابل استقلال:
*امیدوارم عین حرف های من را منعکس کنید. به این فوتبال نباید تبریک گفت. به سلطانی فر و تاج باید تبریک گفت. از آقای سلطانی فر و تاج ممنون هستیم که سرخابی ها را خوب حمایت می کنند. ما در زمین نباختیم و یک فوتبال بحرینی دیدیم اما به آنها تبریک گفتم. بازی 7 دقیقه وقت اضافه داشت، 2 اخراج حریف دیده نشد و یک پنالتی ما گرفته نشد و این فوتبال تبریک ندارد و باید به حال فوتبال گریه کرد.

*اگر یک داور از شرق آسیا بود، عیار تیم ها مشخص می شد. فرشید باقری و تیام نباید اخراج می شدند؟ پنالتی ما را نگرفتند. این فوتبال تبریک ندارد اما به استقلال تبریک می گویم. من از این برد و باخت ها دیدم. تیم ما مظلوم و شهرستانی است و یک هفته به ما و هواداران فحاشی کردند. مبارک تاج و سلطانی فر باشد اما آن بالا یک خدایی است. دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. سر ما را بردیدند اما آه ما سوز دارد. الان قلعه نویی خوب است و ما خطا نمی کنیم. برنده شدید اما به فوتبال تبریک نمی گویم.

*به باشگاه گفته بودم که نامه بزنید داور از شرق بیاید زیرا مشخص بود که داور در جو ورزشگاه مشکل خواهد داشت. از دقیقه یک و سوت های اول بازی همه چیز مشخص شد.

*سرمربی ذوب آهن در واکنش به اعتراض هواداران استقلال، تصریح کرد: ما که کسی را نزدیم؟ وقت که تلف نکردیم. الان دیگر بی غیرت نیستم زیرا شکست خوردم.

*استقلال وابسته کجا است؟ من به فوتبال تبریک نمی گویم. به سلطانی فر، تاج و استقلال تبریک می گویم. یک فوتبالی دیدیم که همه یاد بحرین افتادیم. من همه جا 4 گل یا 5 گل خوردم اما فوتبال بازی کردم. باخت و برد را با فوتبال تجربه کردم اما این فوتبال را بازی نکردم. چقدر تا انتخابات مانده است؟ به هر حال همه چیز مشخص است.

«روی صحبتم با هوادارای استقلاله که این روزها چنگ به هر دکلی میندازن. مطمئن باشید نوبت شماها هم میرسه»
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
همه اینا اثرات سوزش کیسه کشاست
السدی که به اینا 5تا زد ما در دوحه شکستش دادیم اونم بدون نفرات اصلی مثل کمال و انصاری وماهینی
اونوقت اینا با اینهمه بریز و بپاش از پس تیم ده نفره سایپا هم بر نیومدن
خب طبیعتا در چنین مواقعی یا باید جوانمردانه رفتار کنی و ضعفت را بپزیری یا نه مثل کیسه کشا بهانه جویی کنی و بندازی گردن این و اون
ساشا باتیستوتا
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
آفرین ، بعد از مدت ها یه حرف حساب دیدیم
mahdi
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۰
خدا از دهنت بشنوه یک ماهه داریم برای یه مشت از خدا بیخبر توضیح میدیم باز خودشونو میزنن ب اون راه مخصوصا مورده پنجو خیلی خوب اومدی. استقلال سه ساله داره بهترین وگرونترین بازیکنا رو میخره کاوه رضایی، بختیار رحمانی ،علی قربانی،حسن بیت سعید،تیام ،جباروف،تبریزی ... هرمربی خواستین براتو اوردن اول داشعلی خواستین بعد گفتین مربی خارجی براتون اوردن تو این چنساله بسیار زیاد از داوری سود بردید تمایل داشتید منابعشو در اختیارتون میزارم پس لطف کنید این مسخره بازیای تیم حکومتو تمومش کنید ک خیلی وقته دست پیشو گرفتید پس نیوفتید.در مورده خریدای میلیاردیه سپاهانو کوچ دسته جمعی به تیمشون از تراکتورو ذوب اهنم چیزی نمیگم فقط اینو میگم حداقل شما دیگه نمیتونید ادعایی داشته باشید چون دهها بازیرو تو چنسال اخیر با دخالت مستقیم داوری بردین نمونش اون بازیه پنالتی اخراج حسینی و استاد قهرمانی و بازی با نساجی اخیرا ک دیگه همه یادشونه.اومدم درمورده تراکتورم بنویسم یادم اومد اینا اصن تو بازی نیستنو عددی محسوب نمیشن ک بخام چیزی بگم بهشون اینا نهایته افتخارشون اینه ک دو دیقه فک میکردن قهرمان لیگ برتر شدن.
ابوخالد دوحه قطر
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
گذارشگر بین اسپرت قطر ؛پرسپولیس ایران با مشکلات زیادی که داشت پنجره های بسته،مصدومیت،محرومیت قهرمانانه جنگید
ده‌ها هزار ایرانی ابستاده به احترام تیمی که قهرمان نشد دست زدند
خلیل البلوشی گرارشگر بلوچ وایرانی اصل بین اسپرت گفت؛پر هوادارترین تیم قاره اسیا در تهران نباخت و بهتر از کاشیما کار کرد ولی فقر بازیکن برانکو وسربازانش را خسته کرد ایشون گفت فرهنگ بالای هواداری ایرانی ها ریس فیفا و ای اف سی را غافلگیر کرد و من برای اولین بار در فوتبال باشگاهی اسیا در کشور مادری خودمون افتخار کردم که نزدیک صدهزار تماشاگر با اینکه قهرمان نشدند ولی به احترام پرسپولبس ایستادند ودست زدند پرسپولیسی با جنگندگی وسختکوشی نشان داد همه چبز پول وامکانات نیست با پنجره بسته و مصدومیت ها ومحرومیت ها هم موفق بود
خلیل البلوشی گفت فوتبال ایران واسیا باید با داشتن هوادارانی مانند پرسپولیس باید بخود ببالد زندگی ادامه دارد و این تیم با این هواداران پرشور حتما قهرمان لیگ قهرمانان اسیا میشود
منوچهری
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
حرف دل من بود. بخدا حرف دل من بود. دم ای اسپورت گرم
###
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۰
حربه قلعه نویی واسه به جون هم انداختن هوادارای تیم ها
سپاهان که تو کورس بود میگفت باند اصفهانی
در مورد تراکتور تا قبل از رفتن به این تیم از رانت حرف میزد
درباره سرخابی ها هم میگه حمایت دولت
میم
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
حال کردم ... دمت گرم! حق مطلب رو ادا کردی. هرچند چیزی که عیان ست چه حاجت به بیان ست اما گاهی باید گفت تا گمراهان هم روشنی رو پیدا کنند
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر