فهرست
دکه آنلاین: بازگشت بهاری
دکه آنلاین: بازگشت بهاری

دکه آنلاین: بازگشت بهاری

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی صحبتهای جدید شفر بعد از برد تیمش مقابل پیکان است. سرمربی استقلال تیمش را با بایرن مونیخ مقایسه کرده. وریا غفوری از اینکه هنوز از باشگاه با او برای تمدید قرارداد تماس نگرفته اند دلخور شده. ماجرای جر و بحث شفر و جلالی کنار زمین، پیشنهاد جدید پرسپولیس به محرمی و ملاقات سرمربیان سرخابی در خصوص بیرانوند و حسینی ، دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 3 اردیبهشت
خبر ورزشی 3 اردیبهشت

تیتر یک گل تائید خبر این روزنامه درباره علاقه افتخاری به جذب فرهاد مجیدی بوده. این روزنامه به شب بد سه گلر تیم ملی هم اشاره و از تیتر گاف به توان 3 درباره آنها استفاده کرده. کی روش روی مخ برانکو تیتر جالب این روزنامه درباره شکست پرسپولیس مقابل ذوب آهن است.

 

روزنامه گل 3 اردیبهشت
روزنامه گل 3 اردیبهشت

پیروزی باخت پرسپولیس مقابل ذوب آهن را ناشی از ناداوری دانسته و نوشته برانکو آنقدر از این مساله ناراحت بوده که به کنفرانس نرفته. این روزنامه در این شرایط  کنایه به استقلال را هم فراموش نکرده و نوشته که 4 تایی ها نتوانستند به رده دوم برسند. پیروزی با انتشار عکسی از علی کریمی به ماندن تیم او در لیگ برتر هم اشاره کرده و نوشته کت و شلوار مربیگری به او می آید.

پیروزی 3 اردیبهشت
پیروزی 3 اردیبهشت

 همشهری ورزشی با تیتر بازگشت بهاری به برد دیروز استقلال و ذوب آهن مقابل پیکان و پرسپولیس اشاره کرده. این روزنامه گزارشی هم درباره تیم وزنه برداری بانوان کار کرده.

همشهری ورزشی 3 اردیبهشت
همشهری ورزشی 3 اردیبهشت

     
آی اسپورت
2018-04-23 08:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر