فهرست
پیش بینی روز؛ آخرین سال سیدجلال؟
پیش بینی روز؛ آخرین سال سیدجلال؟

پیش بینی روز؛ آخرین سال سیدجلال؟

آی اسپورت - پرسپولیس به همراه کالدرون به روزهای پایانی اردوی ترکیه نزدیک می‌شود و سرخپوشان کم‌کم باید خودشان را آماده رقابت‌های لیگ کنند. اردوی ترکیه در آب‌وهوایی بسیار خوب برگزار شد و برنامه‌های آماده‌سازی کالدرون هم به‌خوبی پیش رفت. تنها کم‌وکاستی این اردو، بازی‌های تدارکاتی بود که یکی پس از دیگری لغو شدند و کالدرون نتوانست آمادگی بازیکنانش را در جریان بازی‌های دوستانه محک بزند. سرخپوشان حالا خودشان را آماده می‌کنند تا بعد از بازگشت به ایران در جام شهدا به مصاف سایپا بروند.

پرسپولیس از زمان آمدن کالدرون هنوز محک جدی نخورده ‌و به همین دلیل همه در انتظار نخستین بازی جدی این سرمربی هستند تا با تفکرات او و به‌خصوص ترکیب جدید سرخپوشان آشنا شوند.با توجه به رفت‌وآمدهای پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات، تصور می‌شد بیشترین تغییرات این تیم در خط هافبک و خط حمله صورت خواهد گرفت و در خط دفاعی با توجه به حفظ بازیکنان اصلی، تغییر چندانی را شاهد نخواهیم بود. اما شنیده‌ها حاکی از این است که پرسپولیس فصل جدید را با یک تغییر بزرگ در خط دفاعی آغاز خواهد کرد. به‌نظر می‌رسد در این فصل باید شاهد حضور کنعانی‌زادگان و شجاع در خط دفاعی باشیم.مصدومیت کاپیتان پرسپولیس در کنار بالا‌رفتن سن این بازیکن و البته ملی‌پوش‌بودن کنعانی، دلایلی است که باعث‌شده کالدرون در 2بازی درون‌تیمی ترکیه و همچنین در بازی برابر نیروی‌زمینی از زوج کنعانی‌زادگان و شجاع در خط دفاعی بیشتر استفاده کند. قطعا کیفیت بالای سیدجلال باعث خواهد شد که او خیلی زود به‌عنوان کاپیتان به ترکیب اصلی تیم برگردد اما به‌نظر می‌رسد پروژه بازنشستگی کاپیتان پرسپولیس کم‌کم آغاز شده است.

شنیده‌ها حاکی از این است که کالدرون حتی در مورد این مسئله با خود سیدجلال هم صحبت کرده است و شاید این فصل پایان حضور یکی از آخرین اسطوره‌های پرسپولیس باشد. سال گذشته در آستانه جام‌جهانی، کارلوس کی‌روش در لیست نهایی تیم‌ملی سیدجلال را کنار گذاشت و او مدتی بعد به شکل رسمی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. حالا به‌نظر می‌رسد موعد خداحافظی او از بازی‌های باشگاهی هم سر رسیده و لیگ برتر نوزدهم آخرین فصل حضور سیدجلال در پرسپولیس خواهد بود. البته فراموش نکنیم این مدافع مستحکم که یکی دو سالی است لقب سوپرمن را هم از هواداران گرفته، پیش‌ترها به همشهری‌هایش قول داده بود در آخر بازیگری‌اش به انزلی برگردد و فوتبالش را در ملوان تمام کند. آیا شرایط این روزهای ملوان به سوپرمن اجازه می‌دهد به قول قدیمی خودش عمل کند؟

 

همشهری ورزشی

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-07-21 17:13:00
نظر دهید

۱ نظر
خبرورزشی و خبرآنلاین و همشهری و کیسه اسپرت تجسم بلاهت و کثافت
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۰۴
سید جلال تاسی چزون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر